Kredi Notu Öğrenme Sorgulama


Banka Kredisi Başvuru Durum Takip

Banka kredileri başvuruları internet üzerinden, şubeye giderek ya da telefon bankacılığı aracılığı ile yapılabilmektedir. Banka kredilerinin başvurularının durum takiplerini de çeşitli yollarla sorguluyabilirsiniz. Genel olarak banka sorgulamalarını internetten hangi bankadan kredi başvurusu yaptıysanız, o bankanın sitesinden yapabilirsiniz. İkinci bir yöntem olarak telefon bankacılığından TC numaramızı vererek sorgulama yaparak, olumlu veya olumsuz sonucu öğrenebilirsiniz.

Sms ile öğrenmek isterseniz, hangi bankaya başvuru yaptıysanız onun numarasına hangi kredi olduğu ve TC numaranızı yazarak SMS attığınızda size cevabı SMS ile yollanır. Bazı bankalar kredi sonuçlarını siz daha aramadan, sonuç belli olduğu gibi size bildirirler.

 

kredi başvuru durum takip

kredi başvuru durum takip

En Çok Başvuru Durum Takibi Sorgulanan Bankalar

İş Bankası kredi kartı başvuru durum takip

Finansbank kredi başvuru durum takip

Yapıkredi başvuru durum takip

İnternette bireysel ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi, konut kredisi sorgulamalarında 45 günlük süreyi sorgulayabilirsiniz. Bireysel kredi, ihtiyaç kredisi, tüketici kredisi ya da konut kredisi talebinizde başvurunuz öncelikle risklerin hesaplandığı ön onay aşamasından geçmelidir. Bir çok başvuru maalesef daha ön onay aşamasını geçmeden sonlanmaktadır. Bu nedenle kredi riskinizi düşürmek, için uzun zamandır ödenmeyen ve faiz birikmiş kredi kartı borçlarınızı azaltın, mümkünse temizleyin. Borçlardaki gecikmeler veya aksamalar sizi bankaların gözünde daha riskli hale getirecektir.

Bizlere Soru SORUN, En Kısa Sürede Cevap Alın ! Soru Sormanız için Soru-Cevap bölümünü ziyaret edin.
Uzmana soru
sor
Kategori: Kredi Kullanma
Yazar: Tarih: 17 Nisan 2015 - 8:12:30

Benzer Konular

Yukarı Çık