Kredi Notu Öğrenme Sorgulama


Banka Kredileri Eğilim Anketi

Banka kredilerine olan eğilimin son zamanlarda daha fazla arttığı düşünülmektedir. Ancak her ne kadar banka kredilerine olan eğilimin arttığı düşünülüyor olunsa bile bunun resmi kanıtının olması beklenir. Banka kredilerine olan talep azalmış mı, artmış mı sizde merak etmiyor musunuz?

Banka kredilerinin artış ya da azalış gösterdiğini belirleyebilmek için yapılan anket sonucu açıklandı. Üç aylık dönemleri kapsayarak yapılan bu eğilim anketinin sonucunda ortaya çıkan veriler dikkat çekici olacak mı olmayacak mı gibi pek çok sorunun cevabı Merkez Bankası’nın yapmış olduğu bu araştırma sonucunda ortaya çıkmaktadır.

Yapılan araştırmanın bu ay ki sonucuna göre banka kredilerine olan talepte düşüş görülmemektedir. İnsanların ihtiyaçlarını karşılayan ve bankaların en büyük görevlerinden bir tanesi olan kredi çekimi bu hızla giderse azalacağa da benzemiyor. Kredilerin 3 aylık dönemdeki artış ve azalışı ile ilgili daha ayrıntılı bilgi sahibi olmak için TCMB sitesinden yardım alabilirsiniz. Burada bulunan arama kısmından istediğiniz veriyi bulma imkanına sahipsiniz. Üstelik geçmiş dönemlerdeki kredi isteklerini de görme imkanına sahipsiniz.

Bizlere Soru SORUN, En Kısa Sürede Cevap Alın ! Soru Sormanız için Soru-Cevap bölümünü ziyaret edin.
Uzmana soru
sor
Kategori: Genel
Yazar: Tarih: 19 Temmuz 2015 - 5:47:55

Benzer Konular

Yukarı Çık