Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Banka Dışında Kredi Veren Yerler

Acil nakit paraya ihtiyacım var dediğinizde başvuracağınız en bilindik yer bankalardır. Fakat bankalardan bir şekilde kredi alamayan veya bankalardan kredi almaya yönelmeyen vatandaşlar için banka dışında kredi veren yerler bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi senet ile faizli para verenlerdir. Gerek bankaların kredi çekmek için yoran ve zaman kaybettiren şartları gerek ise birden karşımıza çıkan nakit ihtiyacı kişileri bu yollara itebilmektedir.

Findeks çek endeksi çek raporunun özeti niteliğinde bir sıralama notudur. Bu endekse bakılarak kurum veya kişilerin çeklerini ödeme alışkanlıklarının bir neticesidir. Türkiye Cumhuriyetinin özel yetki ve izin ile donattığı kurum ve kuruluşlardan da para alabilmeniz mümkün.

Banka Harici Kredi Veren Yerler

Bu kurum ve kuruluşlar Oyak, Polsan, Türkiye esnaf ve sanatkarlar kredi ve kefalet kooparatifleri ve Kosgeb tir. Sizlerde bankalardan kredi alamıyor veya almayı istemiyorsanız banka dışı izinli olan yerlerden kredi alabilirsiniz.

Ödeme koşullarını belirleyebileceğiniz senetle kredi alabileceğiniz kurum ve kuruluşlarda bulunmaktadır. Yalnız dikkat etmeniz gereken husus bu konuda güvenilir kurumlardan kredi çekmektir. Bilinmedik kişilerden kredi almaya çalıştığınızda kötü sonuçlar ile karşılaşabilme olasılığınız yüksektir.

Kategori: Borç Sorgulama
Yazar: Tarih: 8 Mart 2016 - 7:53:54

Benzer Konular

Yazıya Yapılan Yorumlar

 1. ayşe dedi ki:

  Acil 10000 liraya ihtiyacım var

 2. YUSUF dedi ki:

  Lütfen
  Benimle iletişime geçebilirmisiniz acil paraya ihtiyacım var banka harici

 3. sedat dedi ki:

  Fabrikayı yeniden kurmak için bazı giderler olacağından acil kredi gerekli. Nasıl yardımcı olabilirsiniz? iş yeri açma kredisi, hibe kredisi, fabrika kurma kredisi yahut desteği ne varsa olur.

 4. sema dedi ki:

  Acil kredi lazım bankalar vermiyor. Banka dışı kredi arıyorum.

 5. Nurşen dedi ki:

  Lütfen iletişime geçebilir miyiz? Acil kredi lazım.

Yukarı Çık