Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Banka Çağrı Merkezi Elemanı

Garanti bankası, Halk bank, Yapı kredi bankası, Vakıfbank, Odeabank, İş bankası, Ziraat bankası gibi ülkemizde her banka iş alımı ilanlarında banka çağrı merkezi elamanı alıyor. Peki, nedir bu çağrı merkezi elemanı iş kapsamı nedir sizler için araştırdık ve tarafınıza aktarmak istiyoruz.

Banka çağrı merkezi elemanları telefon bankacılığında hizmet vermektedir ve neresinden bakarsanız bakın anlık yaşanan sıkıntılara, tüm sorularınıza cevap sunuyorlar. Kredi kartı şifre belirleme, kart limiti sorgulama, kredi limiti arttırma, kampanya sorgulama, kredi başvurusu yapmaya kadar geniş bir hizmet yelpazesinde çalışmaktadırlar.

bankacı

bankacı

Banka çağrı merkezi elemanı olarak çalışmanız gerekir ise esnek çalışma saatlerini göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Çünkü banka çağrı merkezleri gece gündüz hizmet vermektedirler. Gece ve gündüz şeklinde farklı vardiyalar da çalışabilirsiniz.  Ayrıca en çok eleman alımı yapılan alanlardan birisidir.

Sizde bu departmanda çalışmak isterseniz iş ilanlarını takip ederek başvuru yapabilir ve mülakat sonucunda çalışmaya başlayabilirsiniz. Az çok yapacağınız iş ve işlemleri üst metinde sizler için sıraladık.

Kategori: Personel Alımı Yapan Bankalar
Yazar: Tarih: 13 Aralık 2015 - 4:48:51

Benzer Konular

Yukarı Çık