Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Banka Banka Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Günümüzde artık kredi başvurusu yapmak oldukça kolay. Bankalar şubeleri dışında internet şubesi ve telefon bankacılığı ile de hizmet vermektedir. Hatta artık ATM ve sms aracılığı ile de başvuru yapmak mümkün. Eğer sizin de krediye ihtiyacınız varsa ve banka banka kredi başvurusu nasıl yapılır diye merak ediyorsanız doğru yerdesiniz. Sizlere en çok tercih edilen bankalara nasıl kredi başvurusu yapıldığını listeleyeceğiz.

Garanti Bankası: Garanti müşterisi olmasanız dahi 5 dakikada kredi başvurusu yapabilirsiniz.  Garanti internet şubesi  parolanız yoksa hemen alarak internet üzerinden başvurunuzu yapabilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası: Yapı Kredi kredi başvurusunu sms ile yapmak için kredi türünü, TC kimlik numarasını ve aylık net gelirinizi yazdıktan sonra 4411’e kısa mesaj gönderebilirsiniz. Bunun dışında Yapı Kredi internet şubesi, telefon bankacılığı üzerinden ve ATM’lerden de kredi başvurusu yapmanız mümkün.

Teb Bankası: Eğer Teb Bankası kredi başvurusu yapacaksanız internet şubesi üzerinden 5 dakika içinde başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Ana sayfada yer alan HEMEN BAŞVURUN linkine tıkladıktan sonra açılan sayfada yer alan T.C. kimlik no,cep telefonu,e-posta,güvenlik kodu bilgilerinizi girerek başvurunuzu yapabilirsiniz.

Akbank: Eğer Akbank kredi başvurusu yapmak istiyorsanız internet şubesini kullanabilir yada sms ile başvuru yapabilirsiniz. Sms ile başvuru yapmak için kredi, T.C. kimlik no bilgilerini aralarında bir boşluk bırakarak yazdıktan sonra 4425’e kısa mesaj göndermeniz yeterli olacaktır.

Finansbank: İnternet şubesi üzerinden kredi başvurusu yapmak için ana sayfada yer alan hemen başvur linkine tıklayarak açılan sayfada yer alan T.C. kimlik no ve cep telefonu bilgilerini doldurarak başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Odeabank: İnternet şubesi üzerinden T.C. kimlik numaranızı, cep telefonu numaranızı ve ekranda görülen doğrulama kodunu yazarak başvuru yapabilirsiniz.

Şekerbank: Şekerbank kredi başvurusunu sms ile yapmak için T.C. kimlik numaranızı mesaj bölümüne yazıp 1953’e göndermeniz yeterli olacaktır. Ayrıca, internet şubesi üzerinden de başvuru yapabilirsiniz.

Denizbank: Sms ile kredi başvurusu için KREDİM yazıp T.C. kimlik numaranızı da ekledikten sonra 3280’e kısa mesaj göndermeniz yeterlidir. Cevabınız 5 dakikaya cep telefonunuza gelecektir.

Hsbc: Kısa mesaj ile kredi başvurusu yapmak için KREDİ yazıp 4499’a kısa mesaj göndermeniz yeterli olacaktır. Ayrıca, internet şubesi üzerinden de başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Kategori: Genel, Kredi Kullanma
Yazar: Tarih: 3 Aralık 2015 - 2:13:31

Benzer Konular

Yukarı Çık