Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Bank Pozitif Kredi Başvuru Sonucu Öğrenme

2002 yılında ülkemiz bankaları arasında yer almaya başlayan Bank Pozitif çeşitli kredi kampanyaları ile tüketicilerin yanında yer almayı başarmıştır. Yeni bir banka sayılmasına rağmen herkesin güvenini kazanmış ve müşteri kitlesini de arttırmıştır. Bank pozitif kredi başvuruları diğer bankalarda olduğu gibi hem şubeden hem de resmi internet adresi üzerinden yapabilirsiniz. Diğer bankalardan farkı ise krediniz onaylandığında şubeye tekrar gitmek zorunda değilsiniz. Paranın yatacağı hesabı bankaya bildiriyorsunuz ve sonrasında verdiğiniz adrese banka görevlileri geliyor gerekli imzalanacak evrakları sunduktan sonra paranız hesaba aktarılıyor.

Bank Pozitif Kredi Başvurusu Faiz Oranları

Bank Pozitif kredi faiz oranları % 1,45’den başlamaktadır. İhtiyaç ve taşıt kredilerinde 36 aya kadar, konut kredilerinde ise 120 aya kadar vade imkanlarından yararlanabilirsiniz.

bank pozitif kredi

bank pozitif kredi

Bank Pozitif Kredi Başvuru Sonucu Sorgulama

Bank pozitif kredi başvurunuz gün içerisinde tarafınıza olumlu da olsa olumsuz da olsa iletilmektedir. Banka kısa mesaj ya da arama yaparak kredi başvuru sonucunuzu söylemektedirler. Olur, da banka yoğunluğuna ya da size bağlı nedenler ile kredi başvuru sonucunuzu öğrenemezseniz. Bank Pozitif kredi başvuru sonucu öğrenme aşaması için müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. 444 4 365 numaralı telefon üzerinden Bank Pozitif müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz.

Bank Pozitif Kredi Başvuru Sonucu Takip

Müşteri temsilciniz ile iletişim kurarak TC kimlik numaranızı da verdikten sonra Bank Pozitif kredi başvuru sonucuz olumlu mu olumsuz mu öğrenebilirsiniz. Eğer telefon bankacılığı kullanmak istemiyorsanız da şubeye giderek yine TC kimlik numarası yardımıyla kredi başvuru sonucunuzu alabilirsiniz. Krediniz olumlu sonuçlanırsa üst metinde belirttiğimiz gibi kredinizi alabilirsiniz.

Ayrıca belirtmeyi unuttuk ki, kredi puan aralığınızda Burgan bank için oldukça önemlidir. Notunuz düşük kalır ise banka kredi başvurunuza red cevabı vermek zorunda kalacaktır. Kredi notunuzu kolaylıkla öğrenebileceğiniz veri tabanları var. Bunun yanı sıra bankalar aracılığıyla da kredi notunuzu öğrenebiliyorsunuz. Notunuzu bilerek bilinçli başvuru yapmak sizin için iyi olacaktır.

 

Red cevabı alırsanız kredi başvurusu esnasında bunun nedenini de belirttiğimiz yollardan birini kullanarak öğrenme şansınız vardır. İhtiyaçlarınız ve gereksinimlerinizi daha fazla ertelemeyin bank Pozitif kredinizi vermek için sizi bekliyor, bekletmeyin. Sözü uzatmayalım ve kredi başvuru sonucu öğrenme işlemlerimize başlayalım.

Kategori: Bankpozitif
Yazar: Tarih: 25 Mart 2016 - 1:08:30

Benzer Konular

Yazıya Yapılan Yorumlar

  1. Mehmet kılıç dedi ki:

    Kırmızı kalem yedim nasıl ve hangi bankadan kredi çekebilirim

Yukarı Çık