Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Bank Asya Taksit Yapan Mağazalar

Oldukça fazla sayıda müşterisi bulunan Bank Asya’nın bir müşterisi iseniz Bank Asya kartınıza taksit imkânı sunan çeşitli mağazalar bulunmaktadır. Bank Asya’nın resmi web sitesinde kartınıza taksit yapan mağazaları rahatlıkla görebilirsiniz.

Bank Asya Anlaşmalı Mağazalar

Öncelikle birçok kişinin kullandığı internet sitesinden yapılan alışverişlerde bank asya kartınıza taksit yapan internet siteleri bulunmaktadır. Bu sitelerden bir tanesi n11.com.tr dir. Asya Cart ile n11.com’dan yapacağınız alışverişlerde peşin fiyatına 4,6,9 taksit imkanı verilmektedir. Hepsiburada.com da ise Asya Card’a özel peşin fiyatına dokuz taksit imkânı bulunuyor.

Asya Kartınıza taksit yapan diğer mağazalardan bir tanesi ise ENPLUS’ dur. 31 Mart 2016 tarihine kadar anlaşmalı enplus mağazalarından asya kartınız ile yapacağınız 2 taksitli alışverişlerinize +4 taksit imkanınız bulunuyor. Yapılan tek çekim işlemleri ise kampanyaya dâhil edilmemektedir.

Uğur soğutma ve Modial mağazalarında da asya karta özel +4 taksit imkânı bulunmaktadır.

Dört taksit kampanyası 1 Ocak 31 Mart tarihleri arasında uğur soğutma mondial mağazalardan yapılmaktadır. Vestel Mağazalarında Asya Kartınıza özel artı dört taksit imkanı sizleri bekliyor.

Bank Asya karta ayrıcalık sunan diğer mağazalar ise Siemens, Profilo, Bosch gibi Türkiye’nin önde gelen mağazalarıdır. Bank Asya kartınız var ise bu mağazalardan peşin fiyatına taksitli olarak dilediğiniz ürünü alabilirsiniz.

Kategori: Bank Asya
Yazar: Tarih: 26 Şubat 2016 - 9:00:00

Benzer Konular

Yukarı Çık