Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Bank Asya Staj Başvurusu

Bank Asya Türkiye’deki katılım bankalarından birisidir. Bu bankada staj yapacak olan kişilerin yeterli donanıma ve teorik bilgilere sahip olması gerekmektedir. Bank Asya’da meslek liselerinin son sınıf öğrencileri ve üniversitelerin ilgili bölümlerinde okuyan kişiler staj yapabilmektedir.

Öncelikli olarak Bank Asya’da bankacılık gereklilikleri, dikkat edilmesi gereken etik kurallar ve değerler ile birlikte pratik bilgiler staj döneminde öğretilmektedir. Stajyerlerin diğer personeller karşısında kendilerini kötü hissetmemeleri için onlara ayrı bir davranış şekli sergilenmemektedir.

Stajyerlerin de bir banka personeli olduğu var sayılarak ona göre idare ve yönetim yapılmaktadır. Bank Asya’da staj yapmak isteyen kişilerin banka müdürleri ve insan kaynakları bölümü ile iletişime geçmesi gerekmektedir. Bu sayede gerekli evrak işlemleri yapılmaktadır.

Bank Asya’da staj yapan öğrenciler ilerleyen dönemlerde bu bankada kadrolu personel olarak da çalışabilir. Bunun yanında bu stajını diğer bankalarda referans olarak da kullanabilir. Bank Asya şubelerinde staj yapacak olan kişilerin not ortalamasının yerinde olması gerekir. Diğer yandan bilgilerini taze tutmaları da oldukça önemlidir.

Kategori: Bank Asya, Personel Alımı Yapan Bankalar
Yazar: Tarih: 22 Şubat 2016 - 11:23:59

Benzer Konular

Yukarı Çık