Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Bank Asya Kredi Başvuru Sonucu Öğrenme

1996 yılında kurulan Bank Asya 250 milyon dolar tutarında 10 yıl vadeli sermayeli kredi sunan ilk bankalardan birisidir.  2013 yılındaysa kalite değerlendirme aşamaları açısından en iyi banka seçilmiştir. Bank Asya başarılarını ve tarihçelerini anlatmaya kalkarsak uzun uzadıya bir yazı yazmak ve zamanınızı baya çalmak zorunda kalacağız. Bank Asya bireysel, KOBİ ve ticari kurumsal krediler ile en çok tercih edilen bankalar arasında yer almaya başlamıştır. Özellikle düşük faiz oranları uzun vadeler ile kredi geri ödemelerinde de müşteriler zorlanmamış ve düzenli ödeme yapabilmişlerdir.

Bank Asya’nın dönem dönem yaptığı kampanyalar ile faiz oranlarını daha düşürmektedir. Sizde Bank Aya kredi imkanlarından yararlanmak için size en yakın şubesine giderek ya da Bank Asya resmi internet adresine girip kredi talep formunu doldurarak kredi başvurularınızı yapabilirsiniz.

Bank Asya Kredi Başvuru Sonucunu Sorgulama

Bank Asya kredi başvuru sonucunuz ağırlıkla aynı gün içerisinde banka çalışanları tarafından gerek kısa mesaj gerek ise arama yapılarak sizlere iletilmektedir. Herhangi bir nedene bağlı olarak kredi sonucunuz tarafınıza iletilmediyse ve öğrenemediyseniz sizlere Bank Asya kredi başvuru sonucu öğrenme aşamalarından bahsetmek istiyoruz.

asya bank bankasya

 Bank Asya Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası İle İletişim

Bank Asya kredi başvuru sonucu öğrenme işleminizi 444 27 97 numaralı telefon bankacılığı ile ulaşabilirsiniz. Aradıktan sonra müşteri temsilcisine bağlanın ve kredi başvuru sonucu öğrenmek istediğiniz belirtin sizden TC kimlik numaranızı isteyecekler ve siz telefon hattında beklerken kredi başvuru sonucunuzu tarafınıza aktaracaklardır. Dilerseniz Bank Asya şubesine giderek de kredi başvuru sonucu öğrenme işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Bank Asya İnternet Bankacılığı İle Kredi Başvuru Takip

Ayrıca son olarak resmi Bank Asya internet adresi üzerinden Finansman desteği başvuru izleme formunu doldurup TC kimlik numarası cep telefonu sorularına cevap vererek ileri butonuna tıkladıktan sonra kredi sonucunuzu öğrenebilirsiniz. 3 farklı alternatif yol ile zaman kaybetmeden anında Bank Asya kredi başvuru sonucu öğrenme işleminizi sonlandırabilir ve öğrenebilirsiniz.

AsyaCard Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme

asyacard

asyacard

Ayrıca başvurunuz olumsuz sonuçlanır ise yine sıralı yollardan birini tercih ederek neden olumsuz sonuçlandığını detaylarına kadar öğrenebilirsiniz. Bank Asya tüm aklınıza takılan soru ve sorunlar için sizleri bekliyor. Sorun öğrenin kredinizi alın dilediğiniz gibi kullanın.

Kategori: Bank Asya
Yazar: Tarih: 19 Ocak 2016 - 2:49:26

Benzer Konular

Yukarı Çık