Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Bank Asya Konut Kredisi

Bank Asya konut kredisi veriyor mu? Bankasya konut kredisi nasıl alınır? Ülkemizde yaşam koşullarının zorluğundan dolayı ev almak o kadar zor ki. Ev kirası, yeme içme, elektrik faturası, su faturası, doğal gaz faturası, çocukların eğitim giderleri bütün bunları her ay karşılayacak, bir de kenarı birikim yapacaksınız. Ay ortasında elimizde zaten para kalmadan ay sonunu getiririz. Hatta yeni ödediğimiz kredi kartına ertesi günü harcamalara başlarız. Böyle bir hayat düzenimizde ev almak iyice zorlaştı.

bank asya mortgage

bank asya mortgage

Bankalar zaten alacağımız evin sadece  %75 değerine kredi vermektedir. Yani %25 karşılayacak para bize ait. Bizim bir birikimimiz olması gerekir. Hangi bankadan para çekersek, faizleri daha uygun olur, hangi bankanın ev kredi başvurusu en kısa zamanda sonuçlanır gibi, ev kredisi almak için bir çok araştırmalar yaparız. Bu günlerde Bank Asya’nın sunmuş olduğu ev almak isteyenler kira öder gibi faizsiz ev kredisi kampanyası vardır. Hangi banka faizsiz ev kredisi verir. Diğer banklardan çekeceğimiz ev kredisi 80 BİN TL çeksek 120 ay vade ile rahat 130 BİN TL civarında geri ödemeli olmakta, neredeyse iki katı.

Bank Asya Kredi Başvurusu

Bu ev almak isteyenler için o kadar önemli ki. Bank Asya’dan ev kredisi desteği almak isteyenlerden istenen belgeler; nüfus cüzdanı fotokopisi, gelir belgesi, ücretli çalışanlar dan son ayın gelir belgesi, serbest meslekte çalışanlar için son iki yılın vergi levhası, gayrimenkulü olanlar için tapu fotokopisi, emekliler için maaş cüzdanı gibi belgelerinizle size en yakın Bank Asya şubelerinden veya 0850 222 4 888 numaraları müşteri hizmetlerin de ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıca oturduğunuz yerden Bank Asya internet şubesinden TC kimlik numaranızı istediğiniz miktarı ve iletişim bilgilerinizi de yazarak konut kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz. Size en yakın zamanda geri dönüş sağlayacaklardır.

Kategori: Bank Asya, Kredi Kullanma
Yazar: Tarih: 28 Mart 2016 - 12:09:58

Benzer Konular

Yukarı Çık