Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Bank Asya Esnaf Kredisi

Günümüz esnafları mali sıkıntılar yüzünden zar zor ayakta kalabilmektedir. Gerekse vergiler, yüksek dükkan kiraları, aldıkları ürünlerin pahalılı veya ödeme zorluğu çektikleri senetler, çekler, müşteri bulamama zorlukları gibi. Bir çok işletme mali zorlukları nedeni ile işletmesini kapatmak zorunda kalabiliyor. Ayakta durabilenler de büyük zorluklarla devam edebiliyorlar. Artık  hızlı bir ilerleyen bir çağdayız. Bundan dolayı sürekli kendilerini çağa uydurmak zorundalar. Çağın gerisinde kalanlarda fazla ayakta  duramıyor zaten. Yeni dekorlar, işletmeyi daha çekici hale getirecek yenilikler gibi. Çünkü insanların dikkatin çekmek en büyük hedefleri olmalı ki, müşteri çevresini genişletebilsinler. İletişim araçlarında reklamlarını yapmaları da işletmeler için büyük bir potansiyel. Peki bunlar neye dayanıyor?

Tabi ki paraya. Çünkü parasız bir şey olmuyor. Bunun için cazip kredilerden yararlanmak, sıkışmadan, zorlanmadan kredi alabilmek avantajlarına. Şu günlerde Bank Asya nın vermiş olduğu esnaf kredisinden yararlanabilirsiniz.

Bank Asya Esnaf Kredisi Şartları

asya bank bankasya

asya bank bankasya

İşletmenizin gelir duruma göre ödeme avantajları sunan bir kredi. Geliriniz az ise, daha az taksitlerle ödeyebilecek, çok sa biraz daha yüksek taksitlerle ödeyebileceksiniz. En azında adaletli diyebiliriz. İşletmenizin dekorunu yenilemek, genişletmek, insanların daha çok tercih edilecek bir işletmek haline getirmek veya ödeyemediğiniz senetlerinizi  ödemek için bu krediden faydalanabilirsiniz. Tabi bu krediden yararlanabilmeniz için kredi notunuzun yüksek olması da yararınıza olacaktır. Bunu da hatırlatmakta yarar var. Çekeceğiniz krediyi TL ve Dolar cinsinden de çekebilirsiniz. Yapacağınız anlaşmada sabit bir kar belirleyeceğiniz için kredi taksitleriniz bitene kadar, karınız yükselse bile taksitleriniz sözleşmeniz de oluğu gibi kalacaktır. Yani işletmenizi daha çok geliştirmek için kredi çektiniz. Bu gelişim sayesinde daha çok müşteri potansiyeline sahip olduğunuz, buna orantılı olarak karınız eskiye göre daha fazla. Böylelikle kredi taksitlerinizin yükü daha çok azalacağından, daha rahat bir şekilde ödeyebileceksiniz.

Bank Asya Müşteri Hizmetleri

Bu kampanyadan yararlanmak istiyorsanız size en yakın Bank Asya şubelerine gidebilir, daha detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz. Ya da 7 24 ulaşabileceğiniz 0850 222 4 888 arayarak da yararlanabilirsiniz.

Kategori: Bank Asya
Yazar: Tarih: 23 Mart 2016 - 8:43:29

Benzer Konular

Yukarı Çık