Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Bank Asya Altın Fiyatları

Bank Asya sayesinde altınlarınızı çok daha nitelikli bir şekilde bir yatırım aracı olarak kullanabilirsiniz. Bilindiği gibi altın her zaman değerli olan önemli bir yatırım aracıdır. Özellikle piyasaların dalgalandığı zamanlarda altınlarınızı yastık altından çıkartarak kullanmak çok önemli bir nakit desteği sağlar. Ancak Bank Asya ile günlük harcamalar yerine geleceğe yönelik yatırım yapabilirsiniz.

Bank Asya Gram ve Çeyrek Altın fiyatları ile birlikte işlemlerinizi her zaman en karlı şekilde yapabilirsiniz. Bank Asya Altın hesabınızda bulunan altınlarınız hesabınızda 1XAU = 1 gr altın 995/1000 saflık üzerinden değerli olarak işlem görmektedir. Bunun yanı sıra hesaplarınızda yer alan altınlarınız, hesap işlemlerinde minimum işlem limiti 0,01 gram altın olarak değerlendirilmektedir.

Bank Asya Altın Hesabı Açma

Bank Asya ile işlemler 0,01 gr ve katları şeklinde yapılabilecektir. Bunun yanında istediğiniz zaman hesabınızı gr bazında izleyebilirsiniz. Bank Asya Altın hesabı özel cari hesap olarak değerlendirilir. Buna göre bu hesap üzerinden kişilere herhangi bir kar payı verilmemektedir. Bu hesaba sahip olarak Bank Asya Şubeleri, İnternet Şubesi ve ATM’lerinden Altın Hesabınıza ara aktarabilir ve Bank Asya’ya bağlı olan diğer tüm Altın Hesaplarına altın havalesi yapabilirsiniz.

Kategori: Bank Asya
Yazar: Tarih: 8 Nisan 2016 - 10:01:01

Benzer Konular

Yukarı Çık