Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Balon Ödemeli Mortgage Hesaplama

Mortgage kredileri, son dönemlerde ev almak isteyen kişilerin en büyük yardımcısı olan kredilerin başında gelmektedir. Mortgage kredileri sayesinde kira öder gibi ev sahibi olabilirsiniz. Üstelik bu kredilerin sahip olduğu avantajlar da çok fazladır. Yani Mortgage kredilerinin taksitlendirme seçenekleri ve bu taksitleri ödeme imkanları diğer kredilere göre daha avantajlıdır.

Balon ödemeli veya eşit taksitli hatta artan taksitli ödeme seçenekleri sayesinde siz de rahat edebilir ve ev sahibi olabilirsiniz. Yılın belirli aylarında gelirleriniz artıyorsa ve bu dönemlerde daha fazla ödeme yapmak istiyorsanız balon ödemeli mortgage kredi seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Kredi yapılandırılmasında, ödemelerinizi sadece bu yüksek gelir olan aylara denk getirerek diğer aylarda düşük taksit ödeme şansına sahip olabilirsiniz.

Garanti Bankası bu alanda balon ödemeli mortgage kredisi sunan bankaların başında gelmektedir. 240 aya kadar çıkan vadeler sayesinde TL cinsinden kredi alarak avantajlı bir kredi kullanabilirsiniz. Balon ödemeli mortage kredisini de yine Garanti Bankası üzerinden hesaplayabilirsiniz. Aldığınız kredi miktarının yanı sıra faiz tipi ve diğer istenenleri girerek kredilerinizi hesaplayabilirsiniz.

Kategori: Garanti Bankası Kredi Başvurusu
Yazar: Tarih: 20 Mayıs 2016 - 9:21:35

Benzer Konular

Yukarı Çık