Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Babalar Günü Kredi Kartı Kampanyaları

Babalar gününe özel bankaların yaptığı kampanyalar ve babalar günü kredi kartı kampanyaları: Babalar Günü’nün gelmesine az bir süre kala bankalar birbirinden uygun kampanyaları ile sizlerin bu özel günde yanınızda oluyor. Her gün fedakar bir şekilde çalışarak ailesine yardımcı olan babalarımız için Babalar Günü’nde birbirinden güzel hediyeler alabilirsiniz. Bu hediyeleri alırken hem kazanabilir hem de çeşitli taksitlerin sahibi olabilirsiniz. Bankalar, birbirinden avantajlı kredi kartı kampanyalarını çok yakın zamanda duyuracaktır. Ancak şu anda da bazı kampanyalar belli olmuştur. Babalar Günü kredi kartı kampanyaları sayesinde Türkiye’nin seçkin mağazalarında çeşitli indirimlerin sahibi olabilirsiniz.

İş Bankası Babalar Günü Maximum Kredi Kartı Kampanyaları

İş Bankası Maximum kredi kartı ile birlikte mutlu bir Babalar Günü geçirebilirsiniz. İş Bankası kredi kartı kampanyalarından birisi olan kredi kartı kampanyasında Arçelik’te sizleri pek çok indirim beklemektedir. 31 Mayıs 2016 tarihine kadar, Maximum Kart ile birlikte tek seferde yapacağınız 100 TL ve üzeri 2,3,4,5 ve 6 taksitli alışverişlerinizde ilave 3 taksit hediye olarak verilmektedir. Bunun yanında  Maximum Kart, Total noktalarında da pek çok fırsatı sizlere sunmaktadır. Maximum Kart ile birlikte Maximum anlaşmalı TOTAL istasyonlarından 16 Mayıs-30 Haziran 2016 tarihleri arasında tek seferde ve farklı günlerde yapacağınız 100 TL ve üzeri 4. akaryakıt ya da otogaz alışverişinize ve aynı şekilde Maximum anlaşmalı TOTAL istasyonlarında yapacağınız akaryakıt ya da otogaz alışverişlerinizde kullanmak üzere 25 TL Maxi Puan anında hediye olarak verilmektedir.

Akbank Axess Babalar Günü Kredi Kartı Kampanyaları

Türkiye’nin en çok kazandıran kredi kartlarından birisi olan Akbank Axess, bu dönemde Babalar Günü için özel bir kampanya hazırladı. Axess’e özel olarak düzenlenen bu kampanyada Mayıs ve Haziran 2016 tarihleri arasında kigili.com’dan yapacağınız 200 TL ve üzeri alışverişlerinizde 25 TL indirim ve kargo ücretsiz olarak verilmektedir. Bunun yanı sıra 6 taksit de hediye olarak verilmektedir. Bu sayede Akbank Axess kredi kartı kullanarak Abdullah Kiğılı’da babanız için özel bir hediye alabilirsiniz. Bu kampanyanın yanında 31 Mayıs 2016 tarihine kadar kampanyaya dahil olan noktalardan ve  Continental Axess üye işyerlerinden yapacağınız 100 TL üzeri vade farksız 2  veya 5 arasındaki taksitli işlemlerde Axess’e özel olarak ekstra 4 taksit fırsatına sahip olabilirsiniz. Akbank Axess ile Babalar Günü’nü çok mutlu geçirebilirsiniz.

 

Kategori: Borç Sorgulama, Kredi Kartları
Yazar: Tarih: 23 Mayıs 2016 - 6:55:32

Benzer Konular

Yukarı Çık