Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Ayda 1000 Tl Taksitle Kredi

Hızla büyüyen ekonomi dünyasında her gün yeni bir değişiklik yeni bir kolaylık doğmaya devam ediyor. Kişiler ihtiyaç kredileri vb. türde krediler çekerek ihtiyaçlarını karşılamaya çalışırken bu borcun nasıl ödeneceği konusunda kara kara düşünmeye başlamaktadır. En önemli gider olan ev gideri için kredi çekmek isteyen kişiler çektikleri paradan daha fazlasını ödemenin sorunu yaşamaktadırlar.

Buna bir kolaylık olarak sunulan ayda 1000 TL kredi taksiti ödeyebilecek imkanı olan kişiler 75.000 TL tutarında konut kredisi çekebilmektedir. Konut kredisinde faizler yükselse de aylık 1.000 TL taksit ödemeye devam edebileceksiniz. Elinizde olan peşinatla 100.000 TL 120.000 TL tutarında bir ev sahibi olmanız mümkün. Konut kredisi en avantajlı kredi seçenekleriyle kişileri sevindirmeye devam ediyor.

Faiz oranları 120 ay vadede dahi çok azamı miktardadır. Faiz oranları ise 120 ayda %0,88 olarak belirlenmekte olup bütçenizi sarsmayacak cinsten olduğunu söyleyebiliriz. Konut kredilerini araştırarak sizler de 1000 TL ödeyerek bir ev sahibi olabilirsiniz. Yalnız şundan emin olmalısınız ki her ay düzenli olarak 1000 TL ödeyebileceğiniz bir bütçeniz olması şart. Aksi takdirde ödeyemeyeceğiniz zamanlar olduğunda bir çok sorunla karşılaşabilirsiniz. Bu nedenle temkinli olmanızda fayda var.

Kategori: Genel
Yazar: Tarih: 14 Şubat 2016 - 3:13:04
Etiketler:

Benzer Konular

Yukarı Çık