Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Axess’le Faizsiz Taksitlendirme

Axess ile birlikte faizsiz bir şekilde taksitlendirme fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Kampanya dahilinde Axess kredi kartı ile birlikte faizsiz ve ücretsiz olarak 3 taksit verilmektedir.

Bu kampanyaya kayıt olduktan sonra 28 Şubat’a kadar yapacağınız 100TL ve üzeri peşin harcamalarınıza faizsiz/ücretsiz 3 TAKSİT fırsatı verilmektedir.

Diğer yandan kampanyaya hızlı bir şekilde kayıt olmak için ilk harcamanızdan önce TAKSİT yazıp, 4566’ya gönderebilirsiniz. Kampanya kapsamında, 28 Şubat’a kadar yapacağınız 100TL ve üzeri peşin alışverişlerinize faizsiz/ücretsiz 3 Taksit kampanyasından faydalanmaya başlamak için ilk harcamadan önce TAKSİT yazıp 4566’ya göndermeniz gerekmektedir. Kampanya katılımı, belirtilen kısa mesajın Akbank sistemine ulaşmasından ve kart sahibine Akbank tarafından kayıt olduğu bilgisinin verilmesinden sonra sağlanmaktadır. Bu kampanya süresinde yer alan ödemelerin ve diğer işlemlerin hızlı bir şekilde yapılması söz konusu olmaktadır.

Ödemelerin ve diğer kredi kartı işlemlerinin Axess ile birlikte yapılmasından sonra bütün ödemelerinizi hızlı bir şekilde yapabilir ve Axess kart avantajlarından yararlanabilirsiniz. Ödemeler genel olarak işlemler sayesinde bütün kredi kartı avantajlarından ve fırsatlarından geçerlidir.

Kategori: Akbank, Kredi Kartları
Yazar: Tarih: 18 Aralık 2015 - 11:45:52

Benzer Konular

Yukarı Çık