Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Axess Yılbaşı Kampanyaları

Axess ile birlikte Türkiye’nin her yerinde yeni yıl coşkusunu yaşayabilir ve birbirinden özel indirimlerin sahibi olabilirsiniz. Bu kampanyalar sayesinde bütün alanlarda Axess keyfini yaşamanız mümkün olmaktadır. Axess yılbaşı kampanyaları arasında yer alan en önemli kampanyalardan birisi de son iki hanenize verilecek olan hediyelerdir.

Axess Kart’a kayıt olduktan sonra 31 Aralık’a kadar Axess ve diğer Akbank kartlarınızla yapacağınız akaryakıt, market, giyim, aksesuar, kozmetik, optik-saat ve elektronik alışverişlerinizde 100TL ve üzeri 4. harcamanıza kartınızın son 2 hanesi değerinde chip-para kazanma şansına sahip olabilirsiniz.

Bunun yanında son 2 haneniz 50’den az olsa bile, chip-para hediyeniz en az 50 TL olarak Axess tarafından sunulmaktadır. Bunun kampanyadan en iyi şekilde faydalanmak ve kampanyaya katılmak için YENIYIL yazıp 4566’ya SMS göndermeniz veya Kampanyaya Katıl bölümüne tıklamanız yeterli olmaktadır. Bunun yanı sıra çeşitli akaryakıt kampanyaları ile birlikte birbirinden önemli hediyelere sahip olabilir ve 25 TL’ye kadar Chip Para sahibi olabilirsiniz. Siz de hemen üye olun ve yeni yıl kampanyalarından yararlanın.

Kategori: Akbank, Kredi Kartları
Yazar: Tarih: 12 Aralık 2015 - 3:40:21

Benzer Konular

Yukarı Çık