Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Axess Yeni Yıl Hediyes Chip Para Kampanyası

Yeni yıla sayılı günler kala axess yeni yıl hediyesi chip para kampanyası çoktan başlamış bulunmaktadır. Kayıt olma işleminizi yaptıktan sonra kliksacom’dan 15 Aralık 201-04 Ocak 2016 tarihleri arasında yapacağınız tek çekim ya da taksitli 500 TL üzeri alışverişinize 50 TL chip para kazanma şansı sizleri bekliyor.

akbank neo kart

akbank neo kart

1000 TL ve üzeri alışverişleriniz de ise 100 TL chip para sizlerin olmaktadır. Kart bazında değil müşteri bazında olan bu kampanya her müşteri bir chip para kazanma hakkına sahip oluyor. Kazınalcak olan maksimum chip para 100 TL dir. Kayıt olmanız için banka sisteminde kayıtlı olan cep telefon numaranız ile kliksa yazıp 4566’ya SMS göndermeniz yeterlidir. Kazanılan chip paralarınız 14 Ocak 2016 tarihine kadar bir sonraki alışverişinize kadar kullanılabilmektedir. Kullanmadığınız chip paralar ise 15 Ocak 2016 tarihi itibariyle geri alınabilecektir. Kampanyadan axess, wings, fre, business ve sanal kartlar faydalanabilme imkanına sahiptir.

Kampanyaya Neo ve bank o’card axess dahil edilmemiştir. Kazandığınız chip paralarınız aynı gün kartınıza gönderilecektir.  Kampanya süresinde kampanya koşulları doğrultusunda ilk yapılacak olan ilk alışveriş ödüllendirilecektir. SMS tutarı Turkcell için 0.65 TL Avea için 0,60 TL ve Vodafone aboneleri için 0,65 TL olarak yansıtılmaktadır. Bireysel kredi kartlarıyla yapılacak telekomünikasyon ilgili harcamanız gıda, hediye kart, benzeri herhangi somut bir mal ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz. Ticari kartlar ise bu kapsama dahil edilmemektedir.

Kategori: Akbank
Yazar: Tarih: 28 Aralık 2015 - 9:55:12

Benzer Konular

Yukarı Çık