Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Axess Sms Para Nedir?

Axess müşterilerine çok özel hizmetler sunmaya devam ediyor. Buna göre en yeni kampanyalardan bilgi sahibi olabilir ve ödemelerinizi hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Türkiye’nin en büyük kredi kartlarından birisi olan Axess Sms para sayesinde birçok indirimi sizler için sunmaktadır. Siz de Axess kartınızla tamamen ücretsiz bir şekilde 500 TL SMS Para’nızı aynı gün alabilir, uygun faiz oranı ve 3 taksitle rahat bir şekilde geri ödeyebilirsiniz.

Bu kampanya ve SMS Para için 5990’a “PARA” boşluk ve kartınızın son 6 hanesini yazıp göndermeniz yeterli olmaktadır. Bunun haricinde ücretsiz 9 taksitle SMS Para almak için PARA yazıp, kartınızın son 6 hanesini ve dilediğiniz tutarı 5990’a gönderebilir ve özel kredi kartı kampanyalarından yararlanabilirsiniz.

Ödemelerinizde gerekli olan bütün indirimlerden bu şekilde yararlanmak söz konusu olmaktadır. Axess sayesinde 500 TL işlem tutarında 3 aylık taksitlerin sahibi olabilir ve 2,02 faiz oranı ile bu ödemelerinizi geri ödeyebilirsiniz. 15 bin TL’ye kadar alınabilen bonus paralar sizlerin nakit sorunlarınızı çözmenizi sağlar.

Kategori: Kredi Kartları, Soru - Cevap
Yazar: Tarih: 15 Aralık 2015 - 10:29:14

Benzer Konular

Yukarı Çık