Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Axess Hesap Özetini ( ekstre) Taksitlendirme

Axess ile birlikte hesap özetlerinde ve ekstre taksitlendirmelerinde özel seçeneklere sahip olabilirsiniz. Ekstrenizin kalan borcunu 2 veya 3 taksite bölebilir ve rahat bir şekilde ödeyebilirsiniz. Bu sayede alışveriş yaparken taksit yaptırmayı sorun olmaktan çıkartabilirsiniz. Bununla birlikte Axess hesaplarınızın işletim ücretlerini de kolay bir şekilde ödeyebilirsiniz. Bunun haricinde Axess kart özel bir kredi kartı kampanyası daha hazırlamaktadır.

axess kartı

Taksit isteme seçeneklerini nakit avans ürünlerinde de sağlayabilirsiniz. SMS işlemi ile birlikte yer alan hizmet kodunu 5990’a gönderebilir ve 444 25 25 üzerinden işlemlerinizi yapabilirsiniz. 9 aya kadar yapılan taksitlendirmeler ile birlikte gerekli olan bütün durumlarınızı kullanabilirsiniz. Ayrıca Axess kart üzerinden işlemlerinizi hesaplayabilir ve Akbank kredi kartı ürünlerinizi hızlı bir şekilde kullanabilirsiniz.

Akbank Hesap Özeti Öğrenme Sorgulama

 

Ekstre taksitlendirmeler sayesinde gerekli olan bütün kredi durumlarının söz konusu olması mümkün olmaktadır. Ödemelerinizi ve diğer işlemlerinizi Akbank Direkt İnternet şubeleri üzerinden de yapabilirsiniz. Bu sayede gerekli olan bütün durumlarda hizmet yardımı almak ve ödemeleri gerçekleştirmek söz konusudur.

Kategori: Akbank Kredi Başvurusu, Kredi Kartları
Yazar: Tarih: 16 Aralık 2015 - 8:14:25

Benzer Konular

Yukarı Çık