Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Avon Ödemesi Hangi Bankaya

Avon dünyanın en önemli kozmetik firmalarından birisi. Türkiye’de de binlerce kişi tarafından kullanılan Avon ürünleri hem kaliteli hem de uygun fiyatlar içermesi nedeniyle çok fazla tercih edilmektedir. Ayrıca Avon üzerinden ev hanımları, öğrenciler veya ek gelir olarak satış işlemleri yapan kişiler para kazanabilmektedir. Her dönem yenilenen ürünleri ve katalog bilgileri ile birlikte birbirinden özel makyaj, kozmetik ve hijyen ürünlerini sizlere sunan Avon, fiyatlarını da yenilenen kataloglar ile birlikte indirmektedir. Yüzde 50’ye varan indirimler ile her mevsime özel olarak katalog hazırlayan Avon, ödemelerin yapılmasında da pek çok kolaylık sağlamaktadır. Avon ürünlerinden yararlanmak isteyen kişiler katalog üzerinden satış yapan kişilere paralarını verebilir veya eğer kendileri bireysel olarak ürün alıyorsa onlar da birazdan vereceğimiz bilgiler ile ödemelerini bankalara gerçekleştirebilir.

Avon ürünlerinden yararlanmak isteyen kişiler aynı zamanda internet üzerinden de katalog kontrolü yapabilir. Bu sayede hangi ürünleri alacağına daha iyi bir şekilde karar verilebilir. Avon ödemeleri üç şekilde yapılmaktadır. Bunlar kredi kartı, banka havalesi veya PTT üzerinden işlem yapılabilir. Banka havalesi olarak bankamatikler veya şubeler kullanılabilir. Bununla birlikte kredi kartları üzerinden tek çekim veya taksit imkanları da bulunmaktadır.

Kredi kartı  kullanan temsilciler için en avantajlı ve kolay yöntem ödemelerin kredi kartları ile yapılmasıdır. Avon’un internet üzerinden temsilciliğini yapanlar için kredi kartı ödemeleri zorunlu olmaktadır. Avon ödemelerini kredi kartı ile tek çekim yada taksit ile yapabilirsiniz. Avon’da ürünlerinde taksitlendirme işlemi için 150 TL ve üzeri sipariş verilmesi gerekiyor. Bunun yanında 150 TL altındaki siparişleri taksitlendirmek isterseniz belirli bir vade farkı ilave edilerek taksitlendirme yapılmaktadır.

Avon Ödemesi Yapmak için Banka Hesap Numarası

Konumuzun başlığına değinirsek ve esas meseleye göz atarsak Avon ödemelerinin hangi bankalara yapılacağı sorusu cevabını şimdi bulacak. Avon ödemelerinde genel olarak Türkiye Cumhuriyeti İş Bankası önerilmektedir. Avon’a ödeme yapması gereken kişilerin IBAN numarasına para yatırması gerekir. Bu hesap numarası da TR88 0006 4000 0011 0082 3199 00 şeklindedir. Avon ödemeleri İş Bankası dışında ise Akbank ve Yapı Kredi bankalarından özel havale sistemini kullanılarak yapılabilir.  Buna ek olarak Garanti Bankası ve Akbank ATM’lerinden ödemenizi kolayca yapabilirsiniz.

Kategori: Soru - Cevap
Yazar: Tarih: 5 Temmuz 2016 - 2:34:53
Etiketler:

Benzer Konular

Yukarı Çık