Kredi Notu Öğrenme Sorgulama


AVEA İle Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Kredi notumuzu öğrenmek için bankaya kadar gitmek zorunda değiliz ve dünya devi iletişim markasının kredi kayıt bürosuyla iş birliği yapmasıyla kısa mesaj ile kredi notunuzu öğrenebileceksiniz.

Kredi notu öğrenme Avea ile artık çok kolay. Avea Findeks kredi notu sorgulama servisini harekete geçirdi. TC kimlik numaranız boşluk doğum tarihinizi yazıp 1122 ye SMS göndermeniz yeterli olacaktır. Bu kampanyadan sadece Avea hat kullanıcıları yararlanmaktadır. Avea her daim müşterilerini memnun etmeyi başaran bir marka olmuştur.

AVEA KREDİ NOTU SORGULAMA

AVEA KREDİ NOTU SORGULAMA

Bu son hizmetiyle de diğer operatörler ile arasında ki farkı açmayı başarmıştır. Belirtmeden geçmeyelim Avea kredi notu öğrenme servisinden faydalanmak tüm vergiler dâhil 9 TL ile sınırlıdır.  Avea kullanıcılarındansanız hemen bir kısa mesaj ile kredi notunuzu öğrenin ve bankaya başvurunuzu bu doğrultuda yapın.

Avea ile kredi notu öğrenme işlemi için nasıl ve nereye kısa mesaj atacağınızı üst metinimiz de belirttik daha fazla lafı uzatmadan telefonlarınızı elinize alın ve bir tıkla kredi notunuzu puanınızı öğrenin.

AVEA İLE KREDİ NOTU SORGULAMA

Avea yeni bir kampanya ile bize merhaba dedi. Avea SMS ile kredi notu sorgulama fırsatını kendi müşterilerine sunmaya başladı.

Avea ve kayıt kredi bürosu ortak iş birliği ile oluşturdu bu kampanyayı. FİNDEKS kredi notu sorgulama servisi Avea ile hayata geçirildi. Artık Avea müşterileri kredi notlarını öğrenmek için bankalara gidip sıra beklemeyecek ya da kredi onaylanmadığında bunun nedeninin kredi puanı olduğunu öğrenir öğrenmez saat, zaman yer kavramına bakmaksızın anında kredi notlarını öğrenebilecekler.

AVEA KREDİ NOTU SORGULAMA

AVEA KREDİ NOTU ÖĞRENME

Bunun için TC kimlik numaranızı yazıp arada bir boşluk bırakarak doğum yılınızı yazıp 1122’ye kısa mesaj göndermeniz yeterli olacaktır. Ayrıca çok bekletmeden kredi notunuz kısa mesajınıza cevap olarak atılacaktır. Sadece Avea kullanıcılarının yararlanabileceği bu kampanya tüm vergiler de dâhil olmak üzere 9 TL ile sınırlıdır.

Avea SMS ile kredi notu sorgulama için belirttiğimiz numaraya belirttiğimiz şekilde mesaj atmanız yeterli olacaktır. Kredi notum ne diye düşünmeyin ve merak etmeyin hemen bu sistemden faydalanarak kredi notunuzu öğrenin

Bizlere Soru SORUN, En Kısa Sürede Cevap Alın ! Soru Sormanız için Soru-Cevap bölümünü ziyaret edin.
Uzmana soru
sor
Kategori: Genel
Yazar: Tarih: 16 Ekim 2015 - 12:46:27

Benzer Konular

Yukarı Çık