Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

AT BANK İnternet Şubesi Girişi

Bankalara veya ATM ye gitmenize gerek kalmadan bir çok işlemlerinizi yapabileceğiniz AT BANK internet şubesinden yapabilirsiniz. İnternet aracılığıyla sunulan bu kolaylık oldukça güvenli ve hızlı bir şekilde yapmanız gereken bütün işlemlerinizi yapma fırsatını sizlerle buluşturuyor. İstediğiniz zaman içerisinde 7-24 saat işlemlerinizi yapabilirsiniz.

AT Bank İnternet Bankacılığı üzerinden Bireysel ve Kurumsal, Ticari, Kobi ve İşletme iş kollarındaki bütün müşteriler yararlanabilmektedir. İnternet şubesini kullanmaya başlamak için bankada vadesiz mevduat hesabı açmanız yeterlidir. At Bank İnternet şubesini kullanarak havale, swift işlemlerinizi yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra para transferleri de yapabilirsiniz. İnternet şubenizden vadeli-vadesiz hesaplarınızı da görebilme şansına sahipsiniz. Bunun gibi daha bir çok işlemlerinizi kolaylıkla yapabilmeniz mümkün.

A&T Bank kredi başvurusu

At Bank internet şubesini kullanabilmeniz için şubeniz tarafından parola zarfı talep yapan kişiye güvenli bir şekilde teslim edilecektir. Parola talebi yaptığınızda başvurunuz onaylandığında mIDentity cihazı kurye ile kayıtlı bulunan adresinize teslim edilecektir. Daha sonra www.atbank.com.tr adresinde bulunan parola değiştirme sekmesinden size verilen parolanızı değiştirme şansına sahipsiniz.

Kategori: A&T Bank
Yazar: Tarih: 23 Aralık 2015 - 5:53:48

Benzer Konular

Yukarı Çık