Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

A&T BANK İNTERNET BANKACILIĞI

A&T Bank Kimin? A&T  Bank neden az biliniyor ? A&T Bank kredi başvurusu nasıl yapılır? gibi bir çok konuyu işleyeceğiz. Bir çok kişi A&T Bankasını bilmeyebilir. Bunun için bankayı biraz tanıtalım. Türkiye’nin orta doğu ve Kuzey Afrika %30 na sahip olduğu bir bankadır. Diğer en büyük ortağı ise Libya dır. Türkiye’nin orta doğu ve Kuzey Afrika’daki ticaret hacmi için önemlidir. Genel müdürlüklerinde ve şubelerinde İngilizce, Almanca, Arapça, Fransızca, İtalyanca bilen müşteri hizmetleri vardır. Böylelikle bir çok bilen çalışanları sayesinde evrensel bir hizmet sunmaktadırlar. 33 ü yerli 130 u uluslararası olmak üzeri 35 ülkeye yayılmış, geniş bir kitleye hitap etmekte ve hizmet vermektedir. Tüm ticaret işlemlerinizde danışmanlık hizmeti de sunmaktadır. Tüm bankalar gibi kredi, internet bakanlığı gibi bir çok hizmet sunmaktadır. Özellikle internet bankacılığından yararlanıp, bir çok havale, fatura ödeme, yatırım aracı olarak yabancı para alımı gibi bir çok işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

A&T BANK İNTERNET ŞUBESİ

İnternet bankacılığı için müşterisi olup, mevduat hesabı açtırmanız yeterli. Hem bireysel hemde kurumsal olarak  İnternet hattı help destek hattı 0212 373 6464 no lu müşteri hizmetlerini arayarak, internet bankacılığı hakkında şifre alabilir, sonrasında web sitesindeki bireysel ve kurumsal  hizmetlerinden şifrenizle  giriş yaparak, internet bankacılığından yararlanabilirsiniz. Oturduğunuz yerden fatura, EFT, yabancı para alımı veya satımı gibi bir çok işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Şirketinizin tüm işlemlerini, masanızda oturarak gözlemleyebilir yada istediğiniz yatırımlarınız için danışmanlık hizmetinden de yararlanabilirsiniz.  Ayrıca akıllı telefonlarınıza A&T İnternet bankacılığı sistemini ücretsiz  indirerek, cep telefonunuzla dilediğiniz yerden, dilediğiniz zaman bankacılık işlemlerinizi de yapabilirsiniz.

A&T Bank kredi başvurusu

Tüm bu işlemlerinizi yurt dışında yaşıyor olsanız dahi yapabilirsiniz. Günlük altın, dolar, euro, repo gibi gözlemlerinizi yapıp, ona göre yatırımlarınızı  yapabilirsiniz. Yurt dışında bir çok şubeleri bulunduğu için, müşteri iseniz yurt dışına çıktığınızda şubelerine ulaşım konusunda da zorluk ta çekmezsiniz.

Kategori: A&T Bank
Yazar: Tarih: 23 Mart 2016 - 8:55:22

Benzer Konular

Yukarı Çık