Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Asya Mobil Uygulaması

Bank Asya Türkiye’nin en önemli katılım bankaları arasında yer almaktadır. Bundan dolayı banka politikaları belirli bir strateji üzerinden ilerlemektedir. Müşterilerine her zaman en iyi hizmeti vermeye çalışan Bank Asya, Asya Mobil uygulaması ile birlikte bankayı cep telefonlarınıza getirmektedir. Mobil bankacılık uygulamaların yeni trend olması nedeniyle bütün bankalar bu yönde çalışmalarına devam etmektedir.

Müşterilerinin hesaplarını koruma altına alarak onlara en güvenli ve hızlı bankacılık anlayışını vermeye çalışan Bank Asya, mobil bankacılık uygulamalarını olabildiğince basit bir kullanım şekliyle hazırlamıştır.  Bank Asya cep telefonu şubesini Google Play Store’den rahat bir şekilde indirebilirsiniz.

asya mobil

asya mobil

Bu sayede bütün bankacılık işlemlerinizi şubeye veya bankamatiğe gitmeden yapabilirsiniz. Bank Asya mobil uygulaması içerisinde yer alan menülerde pek çok seçenek bulunmaktadır. Bu seçenekler arasında havale, eft ve kredi kartı borcu ödeme gibi bölümler yer alır. İsterseniz mobil şube üzerinden kendi hesaplarınıza veya başka hesaplara para aktarımında bulunabilirsiniz.

Bank Asya Cep Şube Aktivasyon

Bunun yanında kredi kartı ekstrelerinizi kontrol ederek ödemelerinizi kolaylıkla yapabilir, taksitlerinizin son durumlarını da hızlı bir şekilde izleyebilirsiniz. Bank Asya mobil uygulaması üzerinden kira veya fatura gibi ödemelerinizi de otomatik olarak gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlemlerinizde herhangi bir kesinti yapılmamaktadır.

Bank Asya mobil uygulaması android veya IOS işletim sistemi olan bütün akıllı telefonlarda çalışmaktadır. Asya Mobil uygulaması sayesinde genel olarak işlemlerin yapılış sırasını da düzenleyebilirsiniz. Böylece en çok kullandığınız menüleri ön sıraya koyabilir ve hızdan kazanım elde edersiniz. Bank Asya mobil uygulamaları üzerinden finansman başvurusunda da bulunmak mümkündür.

Bank Asya finansmanları, taşıt, eğitim, konut gibi bölümlere ayrılmaktadır. Cep telefonunuz üzerinden bu finansmanların ödeme şekillerini, vadelerini ve kâr oranlarını görüntüleyebilir ve otomatik hesaplama bölümünden işlem yapabilirsiniz. Başvurunuzun onaylanması durumunda finansmanınızı size en yakın Bank Asya şubesine giderek alabilirsiniz. Sistem hesaplarınızın güvenliğini koruma altına alabilmek için sizlere üç ayda bir yeni şifre talimatı vermektedir.

Bank Asya Mobil Uygulaması Cep Şube Şifre

Bu şifrelerinizin kombinasyonlarını değiştirerek güvenliğiniz kontrol edilmiş olur. Ayrıca internet şubesine her girişinizde sizlere bir onay kodu gelmektedir. Bu onay kodu olmadığı zaman banka ile irtibata geçmeniz gerekmektedir.

Kategori: Bank Asya
Yazar: Tarih: 26 Şubat 2016 - 9:39:42

Benzer Konular

Yukarı Çık