Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Artan Taksitli İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar

Artan taksitli ihtiyaç kredileri sayesinde acil durumlarda aldığınız banka ihtiyaç kredilerini çok daha kolay bir şekilde ödeyebilirsiniz. Bu krediler, bankalar tarafından özel olarak düzenlenen kampanyalarda olmaktadır. Genelde bankalar, artan taksitli ihtiyaç kredisi vermeye çok fazla yanaşmamaktadır. Bu krediyi alacak olan kişilerin dikkatli bir şekilde araştırma yapması gerekmektedir. Araştırmanın içerisinde bankaların faiz oranlarının her birisinin karşılaştırılması ve sunduğu fırsatların da belirlenmesi gerekmektedir. Son dönemlerde artan taksitli ihtiyaç kredisi veren bankaların sayısı eski yıllara göre artmıştır. Fakat yine de bütün bankalarda çeşitli taksit imkanları ile ödenen krediler bulunmamaktadır.

Artan Taksitli İhtiyaç Kredisi Hesapla

Bankalar, dönemsel olarak bu tarz kredi kampanyaları yapmaktadır. Artan taksitli, eşit taksitli veya taksit ertelemeli kredi düzenleyen bankalar, bu fırsatları çok büyük bir duyuru ve kampanyalar ile zaten duyurmaktadır. İşte bu bankalar ve sunduğu kredi imkanları

Finansbank Artan Taksitli İhtiyaç Kredisi

Finansbank, alacağınız ihtiyaç kredilerinin taksitlerini istediğiniz şekilde ödeme imkanı sunmaktadır. Artan taksitli ihtiyaç kredileri sayesinde aldığınız krediler, aylar geçtikte daha fazla ödeyebilirsiniz. Bu bir anlamda taksit erteleme olarak da değerlendirilebilir. Temmuz’da aldığınız bir krediyi Ağustos’ta çok daha düşük şekilde ödeyebilirsiniz. Bu taksitlerin zamanla artması sonucunda da uzun vadede kredi borcunuzu ödeme şansına sahip olabilirsiniz. Finansbank artan taksitli ihtiyaç kredilerinin limitleri 25 bin TL’ye kadar çıkabilmektedir. Bunun yanı sıra bu kredilerinizi 1,35’lik faiz oranları üzerinden ödeyebilirsiniz. Finansbank artan taksitli destek kredisi ile siz de nakit sorunlarınızı çok daha kolay bir şekilde çözebilirsiniz.

Vakıfbank Artan Taksitli İhtiyaç Kredisi

Evlilik, eğitim, tatil ve beyaz eşya gibi birçok ihtiyacınız için kredi veren Vakıfbank, artan taksit imkanları ile çok kolay ödenebilen bir krediyi sizlere sunmaktadır. 6 aya kadar vade seçenekleri ile birlikte aylık, 3 aylık dönemler veya değişken taksitlerle geri ödeme seçenekleri bu kredide yer almaktadır. Ayrıca belirli ve düzenli bir geliri olan kişiler de ve istihbaratı olumlu olan gerçek kişiler bu krediyi daha hızlı bir şekilde alabilmektedir. Vakıfbank tarafından verilen bu kredide kredi kullanan kişilere hayat sigortası yapılmaktadır. Böylece birçok avantajdan yararlanma imkanı verilir.

Kategori: Banka Kredileri
Yazar: Tarih: 18 Mayıs 2016 - 8:11:26

Benzer Konular

Yukarı Çık