Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Araç Rehni Karşılığı Taksitli İhtiyaç Kredisi

Bankalar sizlerin hayalinizdeki araca, eve veya tatile kavuşabilmesi için pek çok ihtiyaç kredisi veriyor. Bu kredilerden bazıları ise araç rehni karşılığı taksitli ihtiyaç kredisi şeklinde de verilebiliyor. Bankalara herhangi bir teminat gösteremeyen kişiler bu şekilde kredi alarak aracını da ipotek göstererek bankalardan taksitli bir şekilde ödenebilen ihtiyaç kredisi alabiliyor. Bu kredi imkanlarından yararlanabilmek içinse bankaların ihtiyaç kredisi kampanyalarının takip edilmesi gerekiyor. Bu kredi kampanyaları her dönemde gerçekleşemeyeceği için bankaların özel taksitli ihtiyaç kredisi kampanyalarının takip edilmesi özellikle bu tip kredi alacak olan kişiler için çok önemli bir yere sahip. Bankalardan kredi alan kişiler eğer bir araçları varsa bunları bankaya rehin olarak gösterebilir. Böylece teminat halinde kredi alarak işlemlerini daha kolay bir şekilde gerçekleştirebilir.

Otomobil rehni karşılığında alınan kredilerde çok dikkatli olmak gerekiyor. Çünkü alınan bu kredilerin taksitlerinin ödenememesi demek bir anda aracınızın banka tarafından alıkonulması anlamına gelebilir. Bu nedenle kredi almadan önce bütçe planlamalarının çok dikkatli bir şekilde yapılması gerekiyor. Dahası kredilerin alımından önce ödeme planlarının gözden geçirilmesi ve alınacak olan kredilerin bütçenizi aşıp aşmaması da göz önünde bulundurulmalı.

araç rehni karşılığı kredi

araç rehni karşılığı kredi

Araç Rehni Karşılığı Kredi Veren Bankalar

Rehin karşılığında alınan taksitli ihtiyaç kredileri şu anda Vakıfbank, ING Bank ve Akbank bankalarında geçerli. Bunun haricinde diğer bankalarda şu anda böyle bir güncel kredi kampanyası yer almıyor. Bu bankaların kredi seçenekleri ise şu şekilde;

Vakıfbank Otomobil Rehni Karşılığı Taksitli İhtiyaç Kredisi

Vakıfbank ile bu krediyi alarak yüksek tutarlı ihtiyaçlarıızda aracınızı kullanabilir ve kredi almadaki engellerinizi ortadan kaldırabilirsiniz. Bu kredide şu anda sahip olduğunuz otomobili rehin göstererek büyük miktarlardaki nakit ihtiyacınızı karşılama şansına sahipsiniz. Kredinin özelliklerine şöyle bir göz atılacak olursa bu kredide 48 aya kadar vade ile aylık, 3 aylık dönemler veya değişken taksitlerle geri ödeme seçenekleri yer almaktadır. Bunun yanı sıra kredide belirli ve düzenli bir geliri olan (ticari nitelikli müşteriler hariç) ve istihbaratı olumlu olan gerçek kişiler dikkate alınmakta ve sadece bu kişiler kredi alabilmektedir. Ayrıca rehin alınan otomobilin Kasko Sigortası Vakıfbank tarafından yapılır. Diğer yandan kredi kullanan kişiye, hayat sigortası da Vakıfbank tarafından yapılmaktadır. Vakıfbank tarafından verilen bu kredinin limiti, otomobilinizin marka, tip ve modeline göre belirlenen değerin
%50’si ile sınırlandırılmıştır.

ING Bank Otomobil Rehni Karşılığı Taksitli İhtiyaç Kredisi

ING Bank tarafından verilen bu kredinin üst limiti 1.000.000 TL olarak belirlenmiştir. Bunun yanı sıra bu kredi aracın dışında gayrimenkul ipoteği ile de verilebilir. Kredinin faiz oranı ise 1,34 olarak belirlenmiştir ve bu kredi 12 -36 ay vade ile yapılmaktadır.

Akbank Otomobil Rehni Karşılığı Taksitli İhtiyaç Kredisi

Akbank tarafından verilen bu kredi yüksek tutarlı ihtiyaçlarınız için sizlere sunulmaktadır. İstihbarat araştırmasında herhangi bir sorun yaşamayan kişilerin bu krediden yararlanması mümkündür. Akbank tarafından sizlere sunulan bu kredide üst limit de 1.000.000 TL olarak belirlenmiştir. Kredi notunuzun yüksek olması durumunda bu kredilerinizi alarak sizler de yüksek tutarlı ihtiyaç kredisi almak yerine bu kredileri tercih edebilirsiniz. Böylece ilerleyen günlerde nakit sorunları yaşamadan Akbank güvencesiyle kredi almış olursunuz. Bu krediye şu anda güncel olarak başvuru yapabilirsiniz.

Kategori: Genel
Yazar: Tarih: 25 Temmuz 2016 - 7:16:49

Benzer Konular

Yukarı Çık