Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Araç İpotekli Kredi Veren Bankalar

Banka kredi türlerinde ve kampanyaların da farklılıklar söz konusudur. Örneğin ihtiyaç ve bireysel krediler de ipotek ve kefil çoğu zaman talep edilmezken bazı krediler de ipotek söz konusudur. Örneğin konut kredilerinde borcunuz bitene kadar aldığınız ev ipotek edilmektedir. Araç ipotekli kredi veren bankalar da var. Özellikle taşıt kredilerinde aldığınız araç borcunuz bitene kadar belirli bir dönem sonuna dağin ipotek edilmektedir.

İPOTEKLİ KREDİ HESAPLAMA

 

Araç ipotekli kredi veren bankalar arasına örnek olarak Ak bank, Halk bankası, Yapı kredi bankası, Odeabank, Garanti bankası, İş bankasını gösterebiliriz. Sıraladığımız bankalardan kredi talebinde bulunmak için bankanın en yakın şubesine giderek başvuru yapabilirsiniz. Kredi onay durumunuz çok bekletmeden tarafınıza iletilecektir. Eğer bankaya gidecek vaktiniz yok ise telefon bankacılığı üzerinden ön başvurunuzu yapabilme şansınız bulunmaktadır.

İPOTEK KARŞILIĞI KREDİ VEREN BANKALAR

Araç ipotekli kredi veren bankalar ile iletişime geçerek taşıtınızı ipotek gösterip kredi alma imkânınız da var. Faz koşulları ve vadeler de göz önünde bulundurarak hangi krediyi almak istediğinize zarar verin.

Kategori: Diğer, Kredi Kullanma
Yazar: Tarih: 10 Kasım 2015 - 9:36:45

Benzer Konular

Yukarı Çık