Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Anneler Günü’ne Özel Kredi Veren Bankalar

Anneler Günü, dünyanın en anlamlı özel günlerinden birisidir. Annelerimiz için ne yapsak azdır ve onları mutlu edebilmemiz için bu gün sadece bir bahanedir. Anneler Günü’ne özel olarak bazı bankalar ihtiyaç kredisi kampanyaları düzenlemektedir. Bu kredilere başvuru yaparak annelerimizin hayallerini gerçekleştirebiliriz.

Bu tür kampanya hazırlayan bankalar sayesinde siz de rahat bir nefes alabilir bu sene Anneler Günü’nde daha büyük oynayabilirsiniz. Anneniz ve sizin için en ideal kredi kampanyalarını da bu yazımızda bulabilirsiniz.

Bankaların anneler günü kampanyaları 2016

Bankaların anneler günü kampanyaları 2016

Şekerbank Anneler Günü Özel İhtiyaç Kredisi

Şekerbank, bu özel gün için kredi kampanyası düzenleyen ilk bankadır. Şekerbank ile siz de ihtiyaç kredisi alabilir ve Anneler Günü kredi kampanyasından yararlanabilirsiniz. Anneler Günü kredi kampanyası içerisinde birbirinden avantajlı ödeme seçenekleri yer almaktadır. Bu gün içerisinde 20 bin TL’ye kadar kredi alabilir ve 24 aylık vadelerden yararlanabilirsiniz. 1,09’luk faiz oranı ile birlikte ihtiyaç kredileri kapmasında çok özel bir yere sahip olan Şekerbank Anneler Günü kredisi ile siz de nakit sorunlarınızın üstesinden gelin.

Garanti Bankası İhtiyaç Kredisi (Anneler Günü Özel)

Anneler Günü, bahar aylarının en güzel zamanlarına denk gelmektedir. Bu durumu sizin için değerli kılan Garanti Bankası Bahar Kredisi ile birlikte bir anlamda Anneler Günü özel kredisi sunmaktadır. Anneler Günü özel kredisini 1,35’lik faiz oranlarıyla alabilir ve 24 aya kadar çıkan vadelerden yararlanabilirsiniz. Üstelik bu kredilerinizi 3 aylık taksit erteleme ile de ödeyebilirsiniz. Sizin ve annenizin nakit sorunlarının çözülmesi için ideal olan bu kredi ile tatil, eğitim ve diğer bütün masrafları da karşılayabilirsiniz. Garanti Bankası internet şubesi başta olmak üzere Garanti Bankası telefon bankacılığı ve diğer bütün şubelerinden bu krediye başvuru yapabilirsiniz. Kredi cevabınız da en geç iki gün içerisinde sizlere bildirilmektedir.

Yapı Kredi Anneler Günü İhtiyaç Kredisi

Yapı Kredi düşük komisyonlu ve uygun faiz oranlı kredisini bu özel gün için bir kez daha duyurmaktadır. Yapı Kredi Anneler Günü sayesinde nakit sorunu yaşayan kişilere bir fırsat sunmaktadır. 30 bin TL’ye kadar 1,38’lik faiz oranlarıyla düşük komisyonlu krediyi bu kıymetli günde alabilirsiniz.

Kategori: Genel, Kredi Kullanma
Yazar: Tarih: 5 Mayıs 2016 - 11:13:49

Benzer Konular

Yukarı Çık