Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Ankarada Senetle Borç Verenler

Ankara’da son zamanlarda bir kişinin çalışmasıyla ev geçindirmek iyice zorlaşmaktadır. Bankalardan çeşitli sebeplerden dolayı kredi alamayan kişiler Ankara’da da senet karşılığı borç bulabilmektedirler.

Ankara’da senet karşılığı borç almak isteyenler internette ilanlarla borç para bulabilirler. Ankara’da senet karşılığı borç para verenler, karşılığında faiz ya da komisyon adı altında hizmetlerine para almaktadırlar. Fakat internette dolandırıcılara dikkat etmek gerekir. Parayı almadan hiçbir şeyi imzalamamalısınız.

Ankara’da senetle borç veren şirketler veya şahıslarla yüz yüze görüşerek ödeme koşullarını kararlaştırmalısınız. Anlaşmanızı yaptıktan sonra yazıya döküp imza altına almak müşteri için daha güvenlidir. İnternetten telefonla görüşerek hiçbir şirket ya da şahısla para alışverişi yapmamak gerekir. Hiçbir şeyi imzalamamalı ve de bütün şartları açık açık konuşmalısınız.

Ankara Tefeciler

 

İnternette Ankara’da senetle borç verenler yazarak, faktöring şirketleri veya şahıslara ulaşabilirsiniz. İnsanların bankalarla sorun yaşamalarından sonra senetle borç verenler artmaktadır. Ankara’da senetle borç alırken, borç verenlere de dikkat etmek gerekir. Borç almak isterken kötü niyetli kişilerin de olabileceğini düşünerek, bunlara karşı uyanık olmanız gerekir.

Kategori: Borç Sorgulama
Yazar: Tarih: 3 Nisan 2015 - 12:48:27

Benzer Konular

Yazıya Yapılan Yorumlar

 1. eko dedi ki:

  Mrb bankalarla sorun yasadigim icin 80000 tl senetle nakit ihtiyacim var sag memuruum ankarada ikamet ediyorum kosullar nelerdir donerseniz sevinirim

 2. Haydar dedi ki:

  hayırlı günler dilerim.Ben çeşitli şekillerde biçok defa dolandırıldım.bundan dolayı çok borçlandım hayatım mahvoldu yuvam dağılmak üzere borçlarımı ödeyebilmek için acil 4 5000 liraya ihtiyacım var bana bu yardımı yaparsanız hayatım yuvam kurtulacak neolur yardım edin

 3. Cemil dedi ki:

  Kamu’da çalışıyorum. aylık kazancım iyi durumda belgeleyebilirim. Hayatımı düzene girmesi için acil 15.000,00 TL ihtiyacım var senetle alabir miyim lütfen cevap verin.

 4. İsmail dedi ki:

  10000 tl’ye ihtiyacım var. Devlet memuruyum. Aylık belgelenebilir 3600 tl gelirim var. Yardımcı olursanız sevinirim

 5. İbrahim dedi ki:

  Memurum 70 bin TL ihtiyacım var ödeme koşullarını karşılıklı konuşmak istiyorum dönüş yaparsanız.

 6. Rana dedi ki:

  100.00 TL’ye ihtiyacım var. Devlet memuruyum, senetle kredi almak istiyorum.

 7. Umut TAŞSETEN dedi ki:

  10.000tl geri ödemesini aylık 1.000 TL olarak yapabilirim

 8. Sadık dedi ki:

  Sağlık sektöründe faaliyet gösteren bir firma sahibiyim. Firmam 6 aylık . Yeni girdiğim bir malzeme grubu tedariğinde kullanılmak için nakit ihtiyacım bulunuyor.

  50.000 tl ihtiyacım var. Bu konu ile ilgili görüşmek isterim.

 9. Alev dedi ki:

  Ben Alev hanım benim acil 20 bin tl ihtiyacım var çocuklarım için. Eşim yok.Senetle ya da borç nasıl verirseniz lütfen BANA ULAŞINIZ

 10. elcın dedi ki:

  70 bine tl ye ihtiyacım var aylık 1500 tl ödemeli yardımcı olursanız sevinirim memurum

 11. Olgun dedi ki:

  Merhaba . Ankara’da kamuda çalışıyorum. Banka borçlarımı ödemek için çok acil 65.000TL’ye ihtiyacım var. Belgelenebilir aylık gelirim 6.500TL. ayrıca yılda 6 ikramiyem var. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

 12. anıl dedi ki:

  20000 liraya ihtiyacım var dönüş yapabilirmisiniz

 13. Emine dedi ki:

  Acil 60000 tl ye ihtiyacım var üç ay sonra kapatacağım

 14. nurtekin elçin dedi ki:

  20000 temmuz ödemeli krediye ihtiyacım var acil kamudan emekliyim

 15. Mustafa dedi ki:

  Ankarada oturuyorum acil 10000 tl ye ihtiyacım var 5 aylığına

 16. buse naz dedi ki:

  Ankara da memur olarak görev yapıyorum.10000tl nakit paraya ihtiyacım var. Bankalar konusunda biraz sıkıntılıyım. Senet konusunda kararsızım, borçlandığım yere düzenli taksitler ile ödeyebileceğimi düşünüyorum .

 17. kutret dedi ki:

  Senetle kredi almak istiyorum.Devlet memuruyum.3500 tl gelirim var. Herkes memur olmak için can atarken , memur olanlarda memur maaşı ile geçinmeye çalışıyor.

 18. ahmet dedi ki:

  Ankarada devlet memuruyum. Senet karşılığı nakit para arıyorum. 10000tl nakit paraya ihtiyacım var. Yardımcı olurmusunuz? Düzenli gelirm olduğu için düzenli geri ödeme yapabilirim. Bankalardan kredi çekmem biraz zor.

 19. sultan dedi ki:

  Bugün acil 75000 tl paraya ihtiyacım var. Senetle kredi alabilir miyim? Talep ettiğim para biraz çok görünebilir. Ama herkesin ihtiyacı kendine göre. Kimi 750 tl asgari ücretle çalışır. Kimi de benim gibi toplu para arar.

 20. yasin dedi ki:

  Yüzbin ihtiyacım var 1500 geri ödemeli

Yukarı Çık