Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Anında Kredi Kartı Nasıl Alırım?

Kredi kartı alabilmek için bankalara başvuruda bulunmak gerekir. Bankaların kredi kartı türleri, özelliklerinden dolayı birbirinden farklıdır. Öncelikli olarak hangi kredi kartı türünün istendiğine karar verilmelidir. Daha sonraki aşamadan bankaların internet sitesi üzerinden kredi kartı başvurusunda bulunulur. Bazı kredi kartlarının limit değerleri yüksek olmaktadır. Bu kartlardan alabilmek için aylık belirli seviyede bir gelirin olması ve bu gelir belgesinin bankalara bildirilmesi gerekir.

ANINDA KREDİ KARTI VEREN BANKALAR

Acil ve hızlı bir şekilde kredi kartı alabilmek için İŞ Bankası, Garanti Bankası, ING Bank, Vakıfbank, Denizbank, Ziraat Bankası ve Finansbank gibi bankaların internet sitesi üzerinden kredi kartı başvurusu yapılması gerekir.

Ayrıca Akbank Direkt üzerinden de kredi kartı başvurularında bulunarak Akbank’ın kredi kartı olan Axess sahibi olmak mümkündür.

Garanti Bankası’nın Bonus kartını da internet üzerinden başvuruda bulunarak alabilirsiniz. Bu sayede şubeye gitmeden bulunduğunuz yerden kredi kartınızı alabilir ve keyifli alışverişler yapabilirsiniz.

Anında Kart Basıp Veren Bankalar

Anında kredi kartı sayesinde siz de bütün işlemlerinizi internet üzerinden yapabilir ve uygun ödeme seçeneklerini kullanabilirsiniz.

Kategori: Kredi Kartları
Yazar: Tarih: 23 Şubat 2016 - 11:42:33

Benzer Konular

Yukarı Çık