Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Anında Kart Basıp Veren Bankalar

Kredi kartı hayatımıza girdiği beri çeşitli kolaylıkları da peş sıra getirdi. Örneğin alışverişlerimiz esnasında paramızı harcamak zorunda değiliz. Bunun yanı sıra taksitle alışveriş şansımız da var. Ayrıca bankaların müşterilerine özel yaptığı kredi kart kampanyaları da kullanımı arttırdı.

Sizde kredi kartı sahibi olmak istiyorsanız öncelik ile hangi banka ile çalışacağınıza karar verin ardından bankaya giderek kredi kartı başvuru formunuzu doldurun ve kartınızın hangi adrese gelmediğin belirttin. Eğer kart talebinde bulunduğunuz banka hızlı bankacılık hizmeti veriyorsa anında kredi kartı basımınıza başlanır ve gün içerisinde kredi kartınızı alarak. Telefon bankacılığını arayıp şifre belirledikten sonra kullanmaya başlayabilirsiniz. Önceleri bankalar bir hafta içerisinde olan tüm kredi kartı taleplerini biriktirip merkezlerine toplu bildirim yapmaktaydılar. Artık anında bildirim yapılarak kart basımı ve kartın kullanıcıya iletilmesi aşamaları hızlandı.

KUVEYTTÜRK ANINDA BANKA KARTI BASIP VERİYOR

Anında kart basıp veren bankalar ile iletişime geçin kart talebinde bulunun ve kredi kartı bekleme derdiniz son bulsun. Kampanyalardan olabildiğince çabuk yararlanma fırsatını da kaçırmayın

Kategori: Kuveyt Türk Bankası
Yazar: Tarih: 11 Kasım 2015 - 5:02:16

Benzer Konular

Yukarı Çık