Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Anında Hazır Kredi Veren Bankalar

Bankaların kullandıkları son teknoloji sayesinde, kredi başvurularımız için veya kredi kartı başvurularımız için bankaya gitmemize gerek yok. Anında her bankanın web sitesinden TC kimlik numaramızı ve adımızı, soyadımızı yazarak anında kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Hatta müşteri olduğunuz bir bankadan kredi başvurunuz anında onaylanıp, hesabınıza yüklenmektedir. Onaylanan kredinizi size en yakın şubesine giderek alabilirsiniz. Şu sıralar en çok konuşulan Aktif Bankın sunmuş olduğu N Kolay Kredi.

en kolay kredi veren banka

en kolay kredi veren banka

N kolay kredi sistemine web sitesinde üye olabilirsiniz. Vermiş olduğunuz adresine gelen sözleşmeyi imzalamanız yeterli. Daha sonrasında üye olduğunuz N kolay kredi, sayesinde 1000 TL den 30000 TL ye kadar istediğiniz miktarda kredi başvurusunda bulunabilir ve anına hesabınıza aktarabilirsiniz. Ayrıca N kolay kredi sistemi sayesinde yapamayacağınız tüm işlemleri de ücretsiz yapabilirsiniz. Mevduat hesaplarınızla ilgili en yüksek faiz oranları ile paranızı değerlendirebilirsiniz.

CEBTETEB KREDİ

Anında CEBTETEB kredi den yararlanabilirsiniz. CEBTETEB web sayfasına girerek, anında, adınızı, soyadınız, TC kimlik numaranızı ve iletişim bilgilerinizi yazmanız yeterlidir. Hemde hiçbir şekilde dosya masrafı ödemeden aylık 183 TL ye 5.000 TL anında çekebilirsiniz.

Açık Deniz Kredi

 

denizbank kredi hesaplama

denizbank kredi hesaplama

Deniz bankın web sitesinde de anında kredi başvurusunda bulunabilir, nakit paranızı anında çekebilirsiniz. 10.000 TL ye kadar 12 aydan 36 ay vade imkanları ile kredinizi kullanabilirsiniz. Yada cep telefonlarınızdan anında kredi imkanları olan tüm bankalardan sms ile kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Bir kaç dakika içinde kredi sonucunuz cep telefonunuza iletilecektir.

ANINDA KREDİ BAŞVURUSU

Anında kredi başvurusunda bulunacağınız kredinin onaylanması, tabi ki sizin kredi notunuza ve diğer bankalarda olan kredilerinize göre verilmektedir. Eğer diğer bankalardan var olan kredileriniz maaşınızın %45 ini taksit ödemeleriniz kapsıyorsa, krediniz onaylanmayabilir ya da kredi notunuz düşük ise yine onaylanmaz. Çünkü kredi notu sizin güvenilirliğinizi ve borcunuzu ödeyebileceğinizi kanıtlayan bir nottur. Kredi notunuzun düşüklüğü ise; ya düzensiz ödemelerinizden ya da bankalarla hiç çalışmadığınızdan dolayı olabilir.

iş bank anında hızlı kredi

iş bank anında hızlı kredi

Kredi başvurularınızın onaylanması için, ya ödemelerinizi düzene koymanız gerekir ya da bankalarla hiç çalışmadıysanız, düşükte olsa bir kredi kartı kullanmanız gerekecektir. Kredi notunuzu kredi başvurunuzdan önce öğrenmek isterseniz de, Turkcell veya Türk Telekom hattınız var ise, adınızı ve yaşınızı yazıp arasında boşluk bırakarak, 1122 ye sms göndermeniz yeterli. Kredi notunuz tüm detayları ile iletişim bilgilerinize gönderilecektir. Hattınız üzerinde de 9 TL ücret alınmaktadır.

Kategori: Banka Kredileri
Yazar: Tarih: 2 Mayıs 2016 - 8:05:28

Benzer Konular

Yukarı Çık