Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Anadolubank WEBBORSAM Girişi Nasıl Yapılır?

Anadolubank bir çok insanın pek bilmediği pek duymadığı bir banka. Onun için biraz bu banka için  bilgi verelim. Anadolubank Habaş Şirketler grubunun kurduğu bir  bankadır. Daha yeni, 17 yıllık bir banka. İlk 3 şube ile başlayan bu banka şu an yurt içi toplam şube sayısı 108 dir. Bu da kısa zamanda çok hızlı ilerlediklerini gösterir. Özellikle çiftçilere vermiş olduğu tarım kart sayesinde bir çok çiftçiye de destek sağlamaktadır. Ayrıca  kart ücreti almamaktadır. Çiftçiler bu kartla nakit ihtiyaçlarını karşılayarak kendi istedikleri bir zamanda örneğin; hasat zamanı sonrası gibi ödeme yapmaktadırlar.

Anadolubank Müşteri Hizmetleri

Senede bir kere ödeme yapmak zorundadırlar. Böylelikle çiftçiler ekecekleri mahsulleri alarak ekimini  yaparlar ve hasat zamanı da borçlarını ödeyerek bir sıkıntı çekmeden ihtiyaçların giderirler. Bu konuda bilgi almak isterseniz 7 24 ulaşabileceğiniz 0850 222 55 50 müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.    

webborsam

webborsam

Diğer bir ayrıntı ise birçok küçük ve orta ölçekli işletmelere ticaret finansman kredileri sağlamaktadır. Müşterisi olduğunuz ANADOLUBANK ın webborsam hizmetinden de faydalanarak, hisse senedi, vadeli işlem ve opsiyonlarınızı, paritem işlemlerinizi kolaylıkla ve hızlı şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Webborsam menüsünün içindeki ekonomi takvim menüsü ile dünya ve Türkiye deki ekonomik verilere de ulaşabilirsiniz. Anadolubank ta bulunan tüm hesaplarınızı izleyebilir havale işlemlerinizi webborsam menüsünden gerçekleştirebilirsiniz. Bir çok borsa takiplerinizi bu sayfadan izleyebilirsiniz. Peki nasıl Webborsam olabilir diye merak ediyorsanız? Çok basit size en yakın Anadolubank giderek kimlik fotokopiniz ve adresinizin yazdığı bir faturanızla müşterisi olup, Webborsam şifreside alarak bu sayfaya ulaşabilirsiniz. Bilgisayarınıza Java  6 sürümünü yüklemeniz de gerekmektedir. Bunuda google www.java.com.tr yazarsanız bu sürüme kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Bu sürüm olmadan Webborsam sayfasını açamazsınız. Bir de ben müşterisi olmadan bu sayfaya ulaşamaz mıyım diyorsanız, bu kısa bir süreliğine mümkün. Deneme kaydı oluşturarak 15 günlüğüne giriş yapabilirsiniz. Bu da kendi belirlediğiniz kullanıcı kodu, parola ve şifre oluşturarak oluyor. Kayıt ettiğiniz e-posta adresine kullanıcı bilgileriniz gönderilmektedir. Bu uygulamanın sebebi ise sayfadaki kolaylıkları izleyebilmeniz için sunulmaktadır. www.webborsam.com adresine giriyorsanız sayfa sizi zaten yönlendirecektir.

Anadolubank İnternet Şubesi Girişi

Çok güzel bir uygulama evinizde oturduğunuz yerden bir çok işlemlerinizi yapabilir, bir çok finansman işlemlerinizi halledebilirsiniz.

Kategori: Anadolu Bank
Yazar: Tarih: 10 Mart 2016 - 9:10:19

Benzer Konular

Yukarı Çık