Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Anadolubank Kredi Kartları

Anadolubank’ın  kurucusu HABBAŞ şirketler grubudur. On yedi yıllık bir bankadır. Tüm bankalarımız gibi müşterilerine cazip kredileri ve hayatımızı kolaylaştıracak kredi kartları sunmaktadır. Kredi kartlarından WORLCARD’tın avantajlarından bahsedelim. Worldcard anlaşmalı 200,000  aşkın iş yerlerinden yapacağınız taksitli alışverişleriniz de 9 taksit imkanı sunmaktadır. Beyaz eşya, mobilya ve eğitim gibi harcamalarınızda da yüksek limitli olduğu için 12 ay  taksitlere de bölebilirsiniz. Ayrıca WORLCARD ile üye işlerinde yapacağınız her 10 TL alışverişlerinizde de bir worldpuan kazanabilirsiniz. Yani bir yerden harcarken bir yerden de kazanabileceğiniz bir karttır.

Diğer kartı da Anadolubank CLASSİC WORLCARD yüksek limitli bir kartıdır, limiti 1500 TL aralığındadır. Bu kartlarda, internet bankacılığından rahatlıkla tüm faturalarınızı ödeyebilirsiniz ya da vereceğiniz otomatik ödeme sayesinde de faturalarınızı sizin yerine takip edip ödemelerini gerçekleştirebilir.

Anadolubank Business ve Platinum Worldcard Kredi Kartı

Anadolubank Worldcard

Anadolubank Worldcard

Yıllık kart ücreti  ise 60 TL dir. Bir diğer kartı da; Anadolubank GOLD WORLCARD. Bu kartın özelliği de limitinin 1500 TL ile 3500 TL arasında olmasıdır. Yani bütün yüksek limitli harcamalarınız için ideal olan bir karttır. Bu kartınızla da internet bankacılığın dan yararlanarak tüm online hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Yıllık kart ücreti de  75 TL dir. Dördüncü kartı da Anadolubank PLATİNUM WORLCARD tır. Kartın limiti 3500 TL aralığındadır. Bu kartın en büyük özelliği ise hem yurt içinde hemde yurt dışında tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz bir kart olması. Yurt dışı uçak biletlerinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Böyle bir özelliğinin olması  ve yüksek limitli olması en azında yurt dışına ticaret yapan ve sürekli yurt dışına çıkmak zorunda olan şirketler için de çok avantajdır. Diğer kartlarındaki gibi internet bankacılığın dan yararlanıp tüm hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Yıllık kart ücreti de 85 TL dir.

Anadolubank  kartlarının en büyük avantajları da, diğer bankaların kart limitlerin den daha yüksek olması. En azından günümüzde çok yaygın olan iki, üç kart kullanmalarına belki gerek kalmayacak.

Kategori: Anadolu Bank
Yazar: Tarih: 27 Mart 2016 - 9:35:50

Benzer Konular

Yukarı Çık