Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Anadolubank İnternet Şubesi Girişi

İşlem yapmak için sizde benim gibi şubeye gitmekten yoruldunuz mu, kendi adıma konuşmam gerekiyorsa işten izin al o da alabilirsen şubeye git, sıra al, işlem sırası bekle, işlem gerçekleştir derken fuzuli zaman kaybı yaşıyoruz. Bu şekilde oflaya puflaya şubeye gitmeye devam ederken Anadolu bank internet şubesi olduğunu öğrendim, işten izin almadan evden çıkmadan yorulmadan sıra beklemeden anında işlem yapma kolaylığı ile tanışmak için Anadolu bank resmi internet adresine girdim.

Anadolubank İnternet Bankacılığı Girişi

İnternet adresine girer girmez sağ üst köşede internet bankacılığına giriş butonu yer alıyor. Tıkladıktan sonra da müşteri numarası ya da kart numarası şifre yardımıyla giriş yapabiliyoruz. Sizde benim gibi internet şubesi işlemlerine yabancı iseniz şifreniz yok ise Anadolubank 0850 222 55 50 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak kullanıcı adınızı ve şifrenizi anında öğrenebilirsiniz. İşiniz aceleyse tek kullanımlık şifre alma şansımız da var. Tek kullanımlık şifre bankaya kayıtlı olan telefon numaramıza kısa mesaj aracılığıyla iletiliyor. Ardından hemen giriş yapabilir ve işlem kolaylığı ile sizde tanışarak benim gibi rahat bir nefes alabilirsiniz.

Anadolubank internet şubesi girişi yapma

Anadolubank internet şubesi girişi yapma

 

 

 

 

Anadolubank İnternet Şubesi Şifre Alma

Anadolubank şifre kolaylığını bununla da sınırlı tutmamış ve Anadolubank şifreci sistemi oluşturmuş. Banka bile bu kadar kolaylık sunmuş şubeye gitmeyelim yorulmayalım diye ama ben beklemiş kalmışım. İnternet şubesi ile havale, EFT, Swift, fatura ödeme, kredi ve kredi kartı ödemelerimi artık anında yapabiliyorum. Üstelik havale, EFT, Swift ücretleri de çok uygun. Havale yapmak için sadece 2 TL, EFT için de 3 TL kesinti yaptı banka benden.  Anadolubank’ a ait olmayan kredi kartı ödememi bile Anadolubank internet şubesi aracılığıyla gerçekleştirdim. Sadece 4 TL işlem parası ödedim.

Anadolubank internet şubesi girişi ile sizde tanışın ve daha fazla beklemeyin. Emin olun şimdi işinize yaramasa da ilerde kesinlikle yarayacaktır. Bankaya giderek kaybedeceğiniz zamanı başka alanda değerlendirirsiniz. Anadolubank internet şubesi kullanımı için ek bir ücret talep edilmiyor. Teknoloji bu kadar hızlanmışken, her evde bilgisayar varken 7 gün 24 saat işleme açık internet bankacılığını kullanmamak olmazdı.

Kategori: Anadolu Bank
Yazar: Tarih: 4 Ocak 2016 - 7:01:35

Benzer Konular

Yukarı Çık