Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Alkole Verilen Para İle Ev Veya Araç Alınabilir HESAPLA

Alkol veya sigara aylık ve yıllık olarak önemli paraların harcandığı zararlı alışkanlıklar olarak kabul edilebilir. Son dönemlerde özellikle alkol piyasasında yapılan zamlar ile birlikte bu konuda ödenen ücretler en üst seviyelere çıkabiliyor. Bir kişinin ev veya araç alabilmesi için önemli bir birikim yapması gerekiyor. Birikim yapabilmenin de pek çok yöntemi bulunuyor. Her ne kadar ayda elde edilen gelir veya yıllık kazan ev veya araba sahibi olmada çok önemli bir yere sahip olsa da aslında uzun vadede sizlere büyük getiri sağlayacak olan tasarruf yöntemleri bulunmaktadır. Bunlar arasında alkole verilen para da yer almaktadır.

  • Alkole vereceğiniz parayı biriktirin eviniz olsun.

Alkole verilen parayı biriktirmek ile birlikte bir sene içerisinde önemli bir kazanca sahip olabilirsiniz. Bunun üzerine eğer sigara kullanıyorsanız onun masrafı da eklenebilir. Alkole verilen para ile birlikte bir sene içerisinde yaklaşık olarak 20 ile 30 bin TL kazanç elde edebilirsiniz. Tabii bu miktar sizlerin günlük, aylık veya yıllık olarak tükettiği alkol miktarına göre de değişebilir. Ev veya araba almak için önemli yatırımların yapılması ve birikimlerin geleceğe yönelik gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Bu şekilde yapılan yatırımların yanı sıra ev içerisinde elde edilen kazançlar ile de önümüzdeki dönemlerde parayı verimli kullanmanız mümkün olabilir.

  • Alkol (içki) bütün kötülüklerin anasıdır(s.a.v)
alkole verilen para

alkole verilen para

Alkole ve sigaraya verilen para ile birlikte aylık olarak bütçenizi daha rahat bir şekilde planlayabilirsiniz. Ev veya araba almak isteyen kişilerin genel bir planlama ile yıl sonunda para biriktirmesi mümkün olmaktadır. Bunun için de alkol ve sigaraya verilen parayı ev bütçesine ayırmaktan başlanabilir. Kredi alacak olan kişiler de başta olmak üzere bu planlama ile birlikte işlemlerini daha hızlı bir şekilde yapabilir. Çünkü para biriktirmek ve geleceğe yönelik yatırım yapmak her aşamadan başlanabilen ve bütün masrafların değerlendirmeye katıldığı bir durumdur. Alkole verilen paranızı yıllık olarak kaba bir hesaplama şeklinde değerlendirebilirsiniz. Bunun için de alkol parasını hesapla bölümü ile değerlendirebilirsiniz. Hesaplama seçeneklerinde yer alan ve ortaya çıkan rakamlar kesin ve net bir şekilde sizlere ücret sunmasa genel birikim planlarınızda sizlere önemli bir fikir verebilir.

Kategori: Genel
Yazar: Tarih: 19 Temmuz 2016 - 9:40:24

Benzer Konular

Yukarı Çık