Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Alışveriş Kredisi Nedir? Alışveriş Kredisi Veren Bankalar

İhtiyaçlarınızı ertelemeyin. Almak istediğiniz bilgisayar, cep telefonu, televizyon, beyaz eşya, elektronik eşya, mobilya ve her türlü eşya ihtiyaçlarınızda; peşin ödeme yapamadığınız durumlarda bankalardan taksitli alışveriş kredisi alabilirsiniz. Peki, nedir bu alışveriş kredisi?

Bu kredi türünden yararlanmak istediğiniz bankanın anlaşmalı olduğu firmalardan yapacağınız alışverişlerde kredi kartı limitini doldurmak istemiyor ya da peşin alışveriş yapmak için yeterli bütçeniz yoksa taksitli alışveriş yapmanıza olanak sağlayan alışveriş kredisi; artık hemen her bankada 48 aya varan vade seçenekleri ile yer alıyor. Üstelik bu krediden yararlanmak için bankanın şubelerine kadar yorulmanıza da gerek yok. Başvurularınızı bankanın anlaşmalı olduğu firma ve dükkanlardan, sadece bir SMS ile yapabilirsiniz. Ön onayınız alındıktan sonra ihtiyacınız olan tutarın ödemesi sizin adınıza firmaya yapılır, böylece siz de rahat bir şekilde alışverişinizi yapar, ödemelerinizi uygun faiz oranları ve uygun ödeme koşulları ile yaparsınız. Peki, alışveriş kredisi veren bankalar hangileri?

İş Bankası 

Bankanın anlaşmalı olduğu firmalardan alacağınız cep telefonu, televizyon, elektronik eşya ve beyaz eşya alışverişlerinizde İş Bankası’nın faturalı alışveriş kredisi kampanyasından yararlanabilirsiniz. Aldığınız ürünün bedelini sizin yerinize İş Bankası öder, ödemelerinizi uygun taksitler ile 48 aya varan vade seçenekleriyle yapabilirsiniz. Faturanızı göstererek bu kredi seçeneğinden yararlanabilirsiniz. Başvurularınızı şubeden ya da 0850 724 07 24 no’lu müşteri hizmetleri telefonundan telefon bankacılığını kullanarak yapabilirsiniz.

Yapı Kredi 

Düşük faizler ile masrafsız olarak alabileceğiniz Yapı Kredi taksitli alışveriş kredisi ile tüm peşin alışverişlerinizi taksitlendirebilirsiniz. %100 onaylı kredi ile önce alıp sonra ödeyeceğiniz bu kredi türünde alışverişlerinizi kolayca taksitlendirebilirsiniz. Minimum 500 TL ve maksimum 25.000 TL tutarındaki elektronik, beyaz eşya ve cep telefonu alışverişleriniz için; Yapı Kredi’nin anlaşmalı olduğu firmalardan 24 ay vadeli olarak yararlanabilirsiniz. Dilerseniz önce kredi kartınızla peşin alım yapıp daha sonra taksitlendirebilir, kredi kartınız yoksa da SMS ile başvuru yaparak Yapı Kredi taksitli alışveriş kredisi seçeneğinden yararlanabilirsiniz.

Aktifbank 

Alışverişlerini taksitli yapmak, kredi kartı limitini kullanmadan taksitli alışveriş yapmak isteyen tüketiciler için Aktifbank’ta 3 ile 48 ay arası vade seçenekleri ile alışveriş kredisi olanağı bulunuyor. 20.000 TL’ye kadar bankanın anlaşmalı olduğu firmalardan yapacağınız alışverişler için bir SMS ile başvurunuzu yapabilir, ödemelerinizi uygun koşullarda yapabilirsiniz. Tek yapmanız gereken alacağınız ürüne karar verdikten sonra nüfuz cüzdanınız ile birlikte alışveriş yapacağınız firmaya gittikten sonra; Taksit boşluk 11 haneli T.C kimlik numaranız ile 3050’ye mesaj atmanız yeterli.

Vakıfbank 

500 TL ile 2500 TL arasında alışverişleriniz için bankanın anlaşmalı olduğu firma ve mağazalarda taksitli alışveriş kredisi kampanyasından yararlanabilirsiniz. 24 aya kadar vade seçenekleri ile yararlanabileceğiniz bu kredi türünde, gelir belgeniz ile masrafsız krediden yararlanabilirsiniz. Bu kredi kampanyasında kefil ön şartı aranmamaktadır. Başvurularınızı TC kimlik numaranız (boşluk) Cardium yazıp 5724’e SMS atarak kolayca yapabilirsiniz. Yaptığınız alışverişin faturasını Vakıfbank şubelerine götürerek yaptığınız alışverişi anında taksitlendirebilirsiniz. Faturalı alışveriş kredisi hakkında detaylı bilgi için şu yazımızı da inceleyebilirsiniz…

Kategori: Kredi Kullanma
Yazar: Tarih: 24 Kasım 2016 - 12:44:59

Benzer Konular

Yukarı Çık