Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Albarakatürk İnternet Bankacılığı

Devir internet devri. İşten izin alamam, zamanım yok, sıra bekleyemem diyorsanız tüm bankacılık işlemleriniz için tek tık yeterli. Şubede yapabileceğiniz hemen hemen tüm işlemler artık internet şubesinde.

Albarakaturk internet bankacılığı ile zamandan tasarruf etmek çok kolay. Hızlı bir şekilde evden, işten kısacası bulunduğunuz her yerden işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Albarakturk internet şubesini kullanmaya başlamak için öncelikle internet bankacılığı şifresi edinmelisiniz. Bunun için nüfus cüzdanı fotokopisi, bankadan size verilen başvuru formu ve müşteri işlemleri sözleşmesi ile size en yakın şubeye başvurmalısınız.

albaraka

albaraka

Albaraka İnternet Bankacılığı Şifre Alma

Yok ben zaman kaybetmek sitemiyorum diyorsanız anında şifre işlemi ile internet bankacılığı şifrenizi alabilirsiniz. Bu işlem için bankaya cep telefonu numaranızı doğru verdiğinizden emin olmalısınız. Cep telefonunuza başvurunuzun ardında şifre ve parola gönderimi yapılacak.

İnternet bankacılığına girdikten sonra fatura ödeme, motorlu taşıt vergisi gibi vergilerinizi ödeyebilir, yatırım işlemlerinizi gerçekleştirebilir, hisse senedi alıp satımı yapabilirsiniz. Hesap hareketlerinizi görüntüleyebilir, hesap detaylarınızı incelleyebilirsiniz. para çekmek ve para yatırmak dışında tüm işlemler kolayca elinizin altında

Kategori: Albaraka Türk
Yazar: Tarih: 28 Ocak 2016 - 7:10:45

Benzer Konular

Yazıya Yapılan Yorumlar

  1. Albaraka dedi ki:

    Neden giriş yapamıyorum acaba

Yukarı Çık