Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Albaraka Türk Bireysel Emeklilik

Albaraka Türk bankası hepimiz adını duymuşuzdur. Bu banka Türkiye’deki ilk özel finans kurumu olma özelliğini taşıyor. İşte bu banka şimdilerde adını verdiği bireysel emeklilik hizmeti ile daha çok duyurmaya başladı. Malum çalışan herkesin ilk dileği bir an önce emekli olmaktır fakat bunu çevremizde emekli olanlardan hiçte o kadar kolay olmadığını görürüz. Emekli olan herkes çalışmaya ve hayat mücadelesine devam eder. Durum böyle olunca bankalarda bireysel emeklilik adında bir imkan sunmaya başladılar ve emeklilik döneminde ek bir gelir sağlama olanağı sundular. Ancak bu emeklilik devletin sunduğu emekliliğin başka bir seçeneği değil sadece tamamlayıcısıdır.

Albaraka Türk Bireysel Emeklilik Başvurusu

18 yaşını doldurmuş herkes bundan faydalanabiliyor. Albaraka Türk’te bu tamamlayıcının bir parçası olarak bu emeklilik imkanını sunuyor. Üstelik devletin sağladığı bu bireysel emeklilikteki % 25 katkısını kullanarak.

Albaraka’nın bu sistemine 10 yıl dahil olduğunuz sürece 56 yaşını doldurduktan sonra emekli olabiliyorsunuz. Bizler için sunduğu imkanların içinde birde diyelim ki işten çıkarıldınız ya da katkı payınızı ödeyemediniz bu durumda katkı payı ödemelerine ara verebilirsiniz.

Kategori: Albaraka Türk
Yazar: Tarih: 26 Mart 2016 - 8:53:06

Benzer Konular

Yukarı Çık