Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Albaraka Türk Altın Fiyatları

Albaraka Türk ile yatırımlarınızı değerlendirebilir ve işlemlerinizi güvenilir bir şekilde yapmanı keyfini yaşabilirsiniz. Albaraka Türk altın hesapları üzerinden vadesiz hesap açarak birikimlerinizi TL veya USD fark etmeksizin gram cinsine çevirebilirsiniz. Katılım Bankacılığı ilkesine uygun bir şekilde açılan altın hesapları, her zaman faizsiz olarak işlem yapmaktadır.

Albaraka Türk Altın Hesabı Açma

Albaraka Türk’e gelerek hesap işletim ücretinden muaf tutulan Altın Katılma Hesabı‘na sahip olabilirsiniz. Bu hesapta en az 75 gr’lık altın satın alarak kullanmaya başlayabilirsiniz. Üstelik altınlarınızın kaybolma ve çalınma riskini ortadan kaldırarak gönül rahatlığı ile geleceğe bakabilirsiniz. Bu hesabınızı isteğinize göre 1 ay, 3 ay, 6 ay ya da 1 yıllık vadelerde açabilirsiniz. Bununla birlikte asgari 32 gün, azami 1095 gün olmak üzere esnek vadeli hesap da açabilir ve altınlarınızı her gün kazanç getiren bir araç olarak kullanabilirsiniz.

Albaraka Türk ile hesabınızda yer alan 5 kg ve üzeri altını 1 kg katları olacak şekilde fiziki olarak elden teslim alabilirsiniz

Kategori: Albaraka Türk
Yazar: Tarih: 10 Nisan 2016 - 9:00:16

Benzer Konular

Yukarı Çık