Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Albaraka Mobil Şube Uygulaması

Albaraka’dan bankacılık işlemlerinizi cep telefonunuzdan iPad’inizi kullanarak yapabilmeniz için tasarlanan Albaraka Mobil Şube uygulaması, basit işlem adımları ile hem kolay hem de daha hızlı işlem imkânı sunuyor. Mobil şube üzerinden gerçekleştirebileceğiniz bütün işlemler ücretsiz olarak sizlere sunulmaktadır.

Albaraka Mobil Şube Giriş

Albaraka Mobil Şubeyi kullanmak için İnternet Şube üyeliği almanız yeterli olacaktır. Uygulamayı cihazınıza yükleyerek gereken aktivasyon işlemlerini tamamlayıp internet bankacılığı şifreniz ile kullanmaya başlayabilirsiniz. Mobil şube aktivasyon işlemleri tamamlandığında banka güvenlik ürünü olan şifre al mobile de sahip olabileceksiniz. Şifre al mobil uygulaması ayrıca internet bankacılığı girişlerinizde de kullanabileceğiniz bir uygulamadır.

albaraka mobil

albaraka mobil

iOS 8 işletim sistemi ve Touch ID özellikli iPhone kullanıyorsanız mobil şubeye şifre tuşlamadan cihazınızda kayıtlı parmak iziniz ile de giriş yapabilirsiniz.  Bu uygulama için bir defaya mahsus olarak parmak izi aktivasyonu yapmanız yeterlidir. Albaraka mobil uygulaması ile birçok bankacılık işlemlerinizi kolay ve hızlı bir şekilde yapabilmeniz mümkün.

Kredi kartı bilgilerinizi Hesap ekstresi, dönem içi hareketler, provizyon bilgilerini inceleyebilir kerdi kartınıza ya da farklı bir Albaraka Türk Kredi Kartına ödeme yapabilirsiniz. Bunun dışında Havale ve EFT işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Döviz ve Kıymetli Maden alış ve satış işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. İnternet-Mobil şube şifrenizi değiştirebilirsiniz. Bu kolaylıklardan faydalanabilmek için uygulamayı indirmeniz yeterlidir.

Kategori: Albaraka Türk
Yazar: Tarih: 3 Mart 2016 - 8:46:21

Benzer Konular

Yukarı Çık