Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Aktifbank İhtiyaç Kredisi Hesaplama

Aktifbank; Türkiyenin en büyük özel sermayeli yatırım bankası. açmadan bir çok imkandan faydalandırmaktadır. Şubeye gitmeden,masraf ödemeden kredi imkanı sunuyor, üç adımda başvurunu gerçekleştiriyorsun onaylandığı takdirde kredin anında hesabına yatıyor.

Acilen paraya sıkışıyoruz hepimiz günlük hayatımızda malum zor yaşam koşullarında hayatımızı idame ettirmek için.Ama kimi beklenmedik zamanda da biraz fazla tutarı olan nakite sıkışabiliyoruz ve hepimizin iş hayatı oldukça yoğun şubeye gidip evrakları hazırlayıp başvuruyu yapmak gözümüzde büyüyor.

Aktifbank bizi bu sıkıntıdan kurtaracak bir formül bulmuş ve internet sitesi üzerinden kredi kullanma imkanı sağlamış.Sitenin anasayfasını açtığında ilk karşına çıkan çekmek istediğin tutar ve bunu ödeyeceğin vade zamanı bunların seçimini yaptığında cep telefonuna bir onay mesajı gelecek onu girip onayladığında kredine olumlu cevap gelirse karşına gelen sözleşmeleri imzalayarak paran 5 dakika içinde hesabına geçiyor ve kullanabiliyorsun.

Maaşını PTT’den alan emekliler içinde ihtiyaç kredisi sunan Aktifbank onlara bu imkanı sunarak PTT’lerden direk kredilerini kullanabiliyorlar.

Aktifbankın internet sitesinden istediğin tutarı ve ödeyeceğin vade zamanını girdiğinizde hesaplamayı direk karşınıza çıkarıyor.

Kategori: A&T Bank, Abank
Yazar: Tarih: 5 Mart 2016 - 12:25:31

Benzer Konular

Yukarı Çık