Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Aktif Bank N Kolay Sms İle Kredi Başvurusu

Türkiye’nin en kolay kredi veren bankalarından birisi olan Aktif Bank sizler için N Kolay sms ile kredi verme yöntemlerini sunuyor. Aktif Bank yepyeni bir bankacılık anlayışı ile birlikte hem kolayca sms üzerinde kredi alma hem de kredi notunuzun düşüklüğünü dert etmeden kredi alma kolaylığını sizlere sunuyor. Aktif Bank sayesinde bütün nakit sorunlarınızın üstesinden gelebilirsiniz. Kredi masraflarınızı anında karşılayabilir ve işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Aktif Bank n kolay kredi ile hem internet üzerinden kredi alabilir hem de kısa mesaj ile sadece tek bir istekle kredi alma şansına sahip olabilirsiniz.

Aktif Bank sizlere pek çok bankacılık hizmeti de sunmaktadır. Bu sayede Türkiye’de eşi benzeri olmayan çeşitli işlemlerinizi yapabilirsiniz. Sizler de günün her anındaAktif Bank İnternet Şubesi’ni kullanarak paranızı ücretsiz transfer edebilirsiniz. Bunun yanı sıra Türkiye’deki tüm PTT’lerden, paranızı ücretsiz alabilir ve Aktif Bank hesaplarınız üzerinden istediğiniz bankamatik üzerinden paranızı çekebilirsiniz. Bu ödemelerinizi yapabilmek ve hesaplarınız kullanabilmek için sadece Aktif Bank üyesi olmanız yeterlidir.

Aktifbank N kolay kredi

Aktifbank N kolay kredi

Aktifbank N kolay Kredi Başvurusu

Aktif Bank üzerinden aldığınız kredileri geri ödemeniz de çok kolay. Klişe ve zor evrak işleriyle sizleri uğraştırmada bankacılık işlemlerine devam etmenizi sağlayan Aktif Bank ile aldığınız sms kredisinin taksitlerini günün her anında kolaylıkla ödeyebilirsiniz. Bunun için de ilk olarak kartsız işlemler menüsüne girebilirsiniz. Bunun ardından Aktif Bank İşlemlerini seçip ve sizlerin olan Banka Kart Numarası veya Hesap Numarasını yazabilirsiniz. Bu işlemin ardından hemen ekranda yer alan bilgileri doldurun. Bunun ardnıdan sizin şahsınıza ait T.C. Kimlik ve Cep telefonu numarası girebilirsiniz. Daha sonra da bilgilerinizi kontrol ettikten ve işlem ücretini onayladıktan sonra taksit tutarını anında yatırabilirsiniz.

Aktifbank Nkolay Kredi Limiti

Aktif Bank ile birlikte alacağınız kredilerin limitleri 10 bin TL’ye kadar çıkabilmektedir. 36 aylık vadeler ile sizlere verilen bu kredileri 1,89’luk faiz oranları ile kullanabilirsiniz. Daha sonra aylık sadece 409 TL’lik kredi imkanlarını kullanarak anında ödemelerinizi yapabilirsiniz. Kredi tahsis ücreti ise sadece 50 TL olarak belirlenmiştir. Aktif Bank sayesinde işlemlerinizi sms üzerinden veya internet bankacılığı ile yapabilirsiniz. Bu işlemlerde kredi notunuza da bakılmamaktadır.

Kategori: Genel
Yazar: Tarih: 27 Temmuz 2016 - 1:41:23

Benzer Konular

Yukarı Çık