Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Aktif Bank Bayram Kredisi 2016

Aktif Bank Bayram Kredisi 2016: Türkiye’nin interaktif anlamda en hareketli bankası olan Aktif Bank, Ramazan Bayramı için tarihinde ilk defa bayram kredisi hazırlıyor. Yeni bir banka olmasına rağmen sağladığı sponsorluk anlaşmaları ile adından sıkça söz ettiren Aktif Bank aynı zamanda Passolig’in de bağlı olduğu banka olma özelliğin taşıyor. Kredilerinin yanı sıra kredi kartları ve diğer avantajlı hesap kartları sayesinde müşterilerinin bütün taleplerine yön veren bir banka olan Aktif Bank, bayram kredisini en uygun ödeme seçenekleri ile birlikte veriyor. Bu zamana kadar en hızlı ve kolay alınan kredi sloganı ile müşterilerinin ihtiyaçlarına çözüm getiren Aktif Bank, N Kolay kredi ile hızlı kredi verme fırsatı sunmakta. Bu kredi halen de devam etmektedir.

Aktifbank Bayram Kredisi Faiz Oranları

1,69’luk faiz oranı ile birlikte verilen N Kolay kredi sayesinde evlilik, eğitim, tatil ve diğer bütün ihtiyaçlarınızı anında karşılayabilirsiniz. Üstelik evraksız, dosya masrafsız ve şubeye gitmeden sadece internet bankacılığı ile bu krediyi alabilir ve bankaların yoğun evrak prosedürü ile karşılaşmadan aradığınız krediyi hemen alabilirsiniz.

36 Ay Vadeli Bayram Kredisi

Aktif Bank, N Kolay kredide olan mantığının aynısını Ramazan Bayramı için özel olarak hazırlanan kredide de bulundurmaktadır. Hemen hemen aynı faiz oranları ile verilen bu kredi, 36 aya kadar çıkan vadeleri içerisinde barındırmaktadır. Ayrıca yine aynı şekilde bu krediye de internet üzerinden hızlı bir şekilde başvuru yapabilirsiniz. Aktif Bank internet sitesi üzerinden Ramazan Bayramı özel kredisine gelerek hemen kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Aktif Bank internet bankacılığı kullanım açısından da çok pratiktir. Bu kredi sayfasına girdiğinizde ilk olarak kredinizi almadan önce kredi notunuzu öğrenebilirsiniz. Bilindiği üzere kredi notu kredi almada ve kredi başvurularında çok önemli bir yere sahiptir.

Kredi notunuzu öğrendikten sonra hemen kredi başvurusu yapabilir veya kredi notunuzu yükseltmeyi bekleyebilirsiniz. Buna ek olarak Aktif Bank internet bankacılığı ile kredi hesaplama bölümünü ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Bu alan Aktif Bank’tan alacağınız kredi hakkında detaylı bilgileri sizlere sunmakta ve ödeme planı hakkında bilgi vermektedir. Kredileriniz hemen 35 bin TL’ye kadar da alabilirsiniz.

Kategori: Borç Sorgulama
Yazar: Tarih: 23 Mayıs 2016 - 9:35:04

Benzer Konular

Yukarı Çık