Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Akbank Wings Mil Puan Nerelerde Kullanılır?

Akbank uçuşlarınızda her zaman avantajlı olabilmeniz için sizlere Akbank Wings Kartı‘nı sunuyor. Bu kart içerisinde yer alan puanlar ile birlikte uçuşlarınızda her zaman kazançlı çıkabilir ve dilediğiniz her alanda bu puanlarınızı kullanabilirsiniz. Akbank kredi kartlarını her zaman hayatın her koşuluna göre değerlendirmektedir. Her türlü gelir ve meslek grubuna göre kartlar düzenleyerek herkesin aradıığı kartı bulmasını sağlamaktadır. Akbank Wings ile birlikte mil puanlarınızı rahat bir şekilde kullanabilir ve harcayabilirsiniz. Böylece yolculuklarınızda hem uçmayı tercih edebilir hem de daha kazançlı bir şekilde tatillerinize veya işlerinize seyahat edebilirsiniz.

Akbank Wings Mil Puan ile Uçak Bileti Alma

Akbank Kartı olan Wings ile birlikte  dilediğiniz havayoluyla, dünyanın her yerine rahat ve üst standartlar seyahat edebilirsiniz. Akbank Wings kart üzerinde yer alan Mil Puan’larınızla aynı zamanda bilet alabilirsiniz. Uçuşlarda alacağınız ücretsiz uçak biletleri için herhangi bir havayolu kısıtınız da bu kart sayesinde bulunmamaktadır. Akbank tarafından hazırlanan Wings kartı ile birlikte yeterli Mil Puan’a ulaşmış olmanız zaman her zaman ve dilediğiniz havayoluyla birlikte dünyanın her yerine istediğiniz şekilde bedava uçak bileti alabilirsiniz.

akbank wings kart mil puan

akbank wings kart mil puan

Akbank Wings Mil Puan Nasıl Kullanılır?

Akbank Wings kart ile birlikte Mil Puanlarınızla bilet alabileceğinizi söylemiştik. Dilediğiniz her zaman aldığınız yurt içi biletleriniz için alan vergisi de ödemezsiniz. Akbank Wings kart ile birlikte Mil Puan ile satın alınacak yurt dışı uçak biletlerinde tüm vergi, harç ve diğer bedeller sizler tarafından ödenmez.

Akbank Wings kartının sizlere sunduğu avantajlar bunlarla da sınırlı değil. Akbank kartı üzerinden Mil Puan’larınızla birlikte ne zaman isterseniz yerinizi ayırtabilirsiniz. Yapacağınız uçuşta yer olduğu sürece bu kart ile birlikte bilet alabilirsiniz. Sahip olduğunuz Mil Puan değerleri için herhangi bir kontenjan sınırlaması yer almaktadır. Bu sayede yer garantili ya da yer garantisiz ayrımı da bu kart sahiplerince uygulanmaz.

Akbank Wings kartını yurt içinde veya yurt dışında bütün havayolların da kullanabilirsiniz. Her uçuşunuzda puan kazanabilir ve bu puanlarınızı dilediğiniz şekilde harcayabilirsiniz. Aynı zamanda Business kart sahipleri havayollarında özel localarda yararlanabilir. Buralarda aldığı hizmetlerde de ek ücret ödemeden uçuşunuzu daha keyidli hale getirebilirsiniz.

Kategori: Akbank
Yazar: Tarih: 31 Temmuz 2016 - 2:12:50

Benzer Konular

Yukarı Çık