Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Akbank Prestijli Bireysel Emeklilik Yatırımı

Akbank birbirinden avantajlı girişimler ile birlikte müşterilerine önemli kazançlar sağlıyor. Bireysel emeklilik sistemi ile birlikte geleceğinizi güvence altına alabilirsiniz. Bu sayede bütün ürünlerinizi hızlı bir şekilde karşılayabilir ve geleceğe güvenle bakabilirsiniz. Siz de Akbank şubeleri aracılığı ile Prestijli Emekliliğe Yatırım Planı sahibi olabilir, emeklilik planınızı başlangıç katkı payı ile başlatarak, yüksek getiri ve yönetim gideri kesintisi olmayan bu özel planın avantajlarından faydalanabilirsiniz.

Devlet katkısı sayesinde gerekli olan kazançları da hızlı bir şekilde sağlamanız mümkün olmaktadır. Bu sistemde başlangıç ek katkı payı olarak yüksek emeklilik geliri elde etmek için ödemeniz gereken başlangıç ek katkı payı tutarı 30.000 TL olarak belirlenmiştir. Bununla birlikte giriş aidatı olarak tamamı ertelenmiş bir şekilde kabul edilebilir.

Diğer yandan ertelenen giriş aidatının toplamı teklifin onaylandığı tarihte geçerli olan aylık brüt asgari ücret sistem üzerinde belirlenen sözleşme ile düzenlenmektedir. Akbank prestij bireysel emeklilik sistemi sayesinde siz de kazançlı bir şekilde işlemlerinizi yapabilir ve kazançlı çıkabilirsiniz.

Kategori: Akbank
Yazar: Tarih: 2 Aralık 2015 - 11:12:17

Benzer Konular

Yukarı Çık