Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Akbank Neo Kart Kampanyaları

Akbank neo kart ile birlikte bütün avantajlardan yararlanabilir ve birbirinden özel indirimleri kullanabilirsiniz. Akbank Neo kart almak için siz de bu alanda yeterli hizmetlerinizi kullanabilirsiniz.

Akbank Neo Kart içerisinde 50 TL chip-para kampanyası da yer almaktadır. Bu kampanya 1 – 31 Ocak 2015 tarihleri arasında geçerli olmaktadır. Öte yandan 31 Ocak 2015 saat 23:59’ dan sonra yapılacak işlemlerden kazanım değerlendirilmez. Bu kampanya kapsamında, Axess üye işyeri olması fark etmeden tek seferde yapılacak ilk 75TL ve üzeri alışveriş sonrası her 75 TL ve üzeri alışverişe 10 TL, toplamda 50 TL değerinde chip-para kazanılacaktır.

Siz de kampanyadan faydalanmaya başlamak için KAYIT yazarak 4566’ya SMS gönderilmesi veya Akbank Direkt İnternet veya Akbank Direkt Mobil’den “Kampanyalar” menüsünden kayıt olabilirsiniz. Diğer yandan kampanya katılımı, belirtilen kısa mesajın Akbank sistemine ulaşmasından ve kart sahibine Akbank tarafından kayıt olduğu bilgisinin verilmesinden sonra işleme sokulmaktadır. Sistemdeki kişiler kayıt olduktan sonraki işlemler sırasında bu kampanyayı kullanabilir.

Kategori: Akbank
Yazar: Tarih: 1 Aralık 2015 - 10:52:25

Benzer Konular

Yukarı Çık