Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Akbank Neo Kart Hesap Numarası Nerede Yazar

Akbank Neo kart ile birlikte hep alışveriş yapabilir, kredi kartı gibi bir kullanım sağlayabilir ve aynı zamanda hesap kartı olarak da kullanabilirsiniz. Akbank Neo kartına sahip olan kişiler aynı zamanda Akbank’tan vadesiz hesap numarasına da sahip olmaktadır. Bu kart hem internet üzerinde hem de alışveriş merkezlerinde sizlere para harcama ve alışveriş yapma imkanı sağlamaktadır. Bu sayede işlemlerinizi daha kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Akbank Neo kartınızla aynı zamanda alışveriş yaptıkça puan kazanabilir ve taksit imkanlarından da yararlanabilirsiniz.

Akbank Neo ile birlikte aynı zamanda Axess üye iş yerlerinde yapacağınız alışverişlerinizde chip-para kazanabilirsiniz. Buna ek olarak bu kart üzerinden kazandığınız chip-paraları istediğiniz zaman harcayabilirsiniz. Bununla birlikte anlaşmalı Axess üye iş yerinde harcayarak bedava alışverişin keyfini her zaman yaşayabilirsiniz. Akbank Neo kart ile birlikte elde ettiğiniz ​1 chip-para = 1 TL değerinde olmaktadır.

Bu kart ile birlikte pek çok avantaja sahip olabilirsiniz. Neo Kart’ın indirim kampanyalarını takip edebilir ve kampanyaya dahil sektörlerde yapacağınız alışverişlerinize indirim kazanma şansına sahip olabilirsiniz. Akbank Neo kart ile kazandığınız indirim tutarı iki iş günü içinde sizlerin hesaplarına aktarılmaktadır. Bunun yanı sıra Neo Kart’a bağlı olan vadesiz mevduat hesaplarınıza bu puanları görebilirsiniz. Akbank Neo kartı ile birlikte siz hesabınızı her zaman kontrol edebilirsiniz. Buna ek olarak Neo Kart indirimlerle bütçenize direkt olarak katkı sağlar.

Bu kartı kullanabilmeniz için bir hesap numaranızın olması gerekmektedir. Hesap numarası Neo Kart’ın üzerinde yer almaktadır. IBAN numarası da isterseniz şubeyi arayarak veya internet bankacılığını kullanarak öğrenebileceğiniz bir numaradır. Akbank Neo kartınızın üzerinde yer alan numaralara dikkatli bir şekilde bakmak gerekir. Bu kart üzerinde ilk 16 hane hesap numaranız olarak kullanılabilir. Bunun yanı sıra kart üzerinde kartın son kullanma tarihi yer almaktadır. Adınızın soyadınızın da yer aldığı bu kartın arka tarafından internet üzerinden alışveriş yapmanızı sağlayan CV2 numarası yer almaktadır. CV2 numarası sizlerin bu kartta güvenliğini sağlamaktadır. Kartınızın üzerinde yazan hesap numarası ile birlikte internet bankacılığını kullanabilir ve telefon bankacılığı ile de işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Kategori: Borç Sorgulama
Yazar: Tarih: 1 Temmuz 2016 - 4:18:31

Benzer Konular

Yukarı Çık