Kredi Notu Öğrenme Sorgulama


Akbank Masrafsız Düğün Kredisi

Akbank ile artık evlenmek çok kolay. Akbank masrafsız düğün kredisi ile sizde nakit ihtiyaçlarınızı daha uygun faiz oranları ile karşılayabilirsiniz.

Yaz aylarında olduğumuz bugünlerde düğünler ardı ardına yapılmaya başladı. İşte bu yüzden evlenmek isteyenler için Akbank masrafsız düğün kredisi kampanyası başlattı.

Yüzde 1,19 faiz oranı bütün tutar ve vadelerde sabit olarak tutuluyor ve kampanya kapsamında dosya masrafı söz konusu bile değil. Kredinizi tamamen masrafsız olarak alabilirsiniz.

Akbank masrafsız düğün kredisi kampanyası 31 Ağustos 2015 tarihine kadar devam edecek. Hayatınızın en özel anında Akbank yanınızda olmaya devam ediyor. Yeni evleneceklere özel düğün kredisi ile Akbank destek oluyor.

Üstelik kredi başvurusu için gerekli evraklar da çok kolay. Nüfus cüzdanı yasa sürücü belgesi aslı veya fotokopisi, eğer gerekli görülmesi halinde adres teyidi için belge ve gelir belgesidir.

Bu evraklar ile Akbank masrafsız düğün kredisi başvurusu yapabilir, ihtiyaçlarınızı zorlanmadan karşılayabilirsiniz. Akbank masrafsız düğün kredisi için Akbank şubelerine gidebilir yada Akbank internet bankacılığını kullanabilirsiniz.

Bizlere Soru SORUN, En Kısa Sürede Cevap Alın ! Soru Sormanız için Soru-Cevap bölümünü ziyaret edin.
Uzmana soru
sor
Kategori: Akbank, Akbank Kredi Başvurusu
Yazar: Tarih: 21 Temmuz 2015 - 12:26:14

Benzer Konular

Yukarı Çık